bugün

bıktıran ve erkeği maddi anlamda çökerten bir durumdur. hayır onu geçtim hesap ödenirken kızın hiç oralı olmaması beni en çok sinirlendiren durumdur. ya sen elini bi cebine götür ben o çabayı bi göreyim vallahi sana ödetmeyeceğim o çabayı göster bana ödetirsem şerefsizim ya.
Yalan beyandır.
dogru degildir. uzun ve ciddi iliskilerde kadin da hesap oder.
Ya ben öderim ama kiz bi gostersin. Hani onun da odeyebilecegini hissettirsin yeter bana.
ülkedeki cinsiyet ayrımcılığının başka bir göstergesidir.
normal olandır. asıl normal olan paranın mesele yapılmamasıdır. parayı mesele yapıyorsan sıkıntı büyük. kim öderse öder sıkıntı değil. evet.
yok la zalımın kızı pastanede ödemişti sen misafirsin demişti. Sonrada sinemada 32 Tl girdi bana. kız hesabı iyi yapıyor valla zekaa.
Kesinlikle katılmıyorum , her zaman erkek ödememeli. Ciddi ilişkilerde ilk 4-5 buluşmadan sonra kadın da hesaba ortak olmalıdır.
Lafini edenler pek de erkek olamadigindan teorik olarak tam yapiliyor sayilmaz.
Insan sevdikleriyle oturur paylasir bir seyleri ve bunu odemek ona zor geliyorsa zaten siktirsin gitsin oturmasin.
Ayar oluyorum bunların lafinin yapıldığını gördükçe.
Buradan erkeklere sesleniyorum bırakın da yediğimizin parasını biz vermek istiyorsak biz verelim. Sizin yüzünüzden açsak bile tokuz diyoruz. Aç acina geziyoruz sonra.
öyle bir kural yok ama elimde değil yemek biter bitmez kendimi ya kasada yada garsonu hesap ödemek için çağırırken buluyorum.
tam bir enayilik ya da para çok geliyordur.
elde varsa yapılması gereken durumdur. yoksa kız zaten düzgün bir insansa elini cebine atar, bu kadar kasmayın.
https://youtu.be/mhdPZzr2LZ4