bugün

içilen bira sayısının gün bazında iki adet ile sınırlandırılmasıdır.
yalnız içiyorsanız aylık ortalama 200 tl masraftır. içmek zorunda olmak için içmemek lazım. can isteyipte içince veya sıkı bir maç olduğunda içince daha güzel bir tat bırakıyor.
göbeğinizin köşeyi sizden önce dönecek olmasına delalettir.
On beş gün iki bira içersiniz sonra iki bira kesmez üçe çıkar bir bakmışsınız altı ay sonra her akşam beş bira içiyorsunuz. Yani öyle her akşam iki bira içeyim çakır keyif olayım yok öyle bir şey kesmiyor iki bira bir süre sonra.
iLERiKi ZAMANLARDA 3 HATTA 4 OLMASI iLE SONUÇLANACAK EYLEM.
iki taneyle sınırlı kaldığı zaman faydalı olabilecek eylemdir. zira dünya bira tüketiminde birinci sırada bayrağı taşıyan almanlar bira için, sıvı ekmek derler. tabi arpa ve buğday içerikli seçeneklerinin olmasından mütevellit. lakin bu, almanların özel üretimleri olan biralar için geçerli. efes pilsen' in böyle bir özelliği var mı; tartışılır.
bildiğin alkolik olma durumu.
keyfe keder yahutta olaya, güne has içmek en güzelidir.
işi bu şekile çevirmek zevk aldığınız durumun esiri olmanıza sebep olur.
o 2 bira zamanla 3 olur 5 olur 7 olur gider öyle ve aylarca sürer.. Yaşı genç olanlar için sağlık açısından fazla sorun yaratmaz ama ilerleyen yaşlarda ne olur bilinmez. Maddi açıdan kişinin tam anlamıyla ağzının ortasına edilir ki iki gün yemek yemeyip bira sigara yola devam edenler mevcuttur. Manevi açıdan ise içip bittim ben, kötüyüm ben, yaşayamam ben moduna girilmedikçe sıkıntı fazla olmaz yoksa bir hafta güneş yüzü görmeyenler de bilinir. Ayrıca belirtmek gerekir ki bütün bunları yaşamak alkolik olmaya yetmemektedir. Bu şahıs halen dimdik ayakta durmaktadır ve alkol müptelası değildir.
bir kutu bira 330 ml ise iki kutu bira 660 ml demektir. bir gün 1440 dakika ise, dakika başına 0.485 ml bira düştüğünü gösterir.
(bkz: 7 günde einstein gibi olmanın yolları)
hemoroid olursanız yapamayacağınız eylemdir. yapında görün ebenizinkini.
göbeği besleyip büyütmek.
alsancak'ta çalışan ve makul saatlerde işten çıkanlardan yazın beklenebilir.

(bkz: kordon boyu)