bugün

alkol içen ve hetero olduğunu iddia eden arkadaşların birbirlerine yavşaması ile tarafımdan saptanmış durum. Demek ki bakın kısıtlamalar olmayınca nasıl da çıkıyor içinizdekiler. Sizi sizi! O değilde içilen gece öpüşüp ertesi sabah kalktığında hiçbir şey olmamış gibi devam eden çok erkek gördüm ben.
herkesi kendi gibi sanma yanılgısı. kendine bakıp herkes için hüküm vermek, üstelik her konuda.
şöyle ki, her erkeğin içinde gay filan yatmaz. bu bir tür "yalnız kalmayayım çabası", heterolar ile derdin ne? diye sorulası bir durum, ama eğer günlük hayatta bu tür bir şey ile karşılaşsam vereceğim tepki sade bir şekilde:

-siktir lan yavşak!, olur.

ama sözlük kardeşliği ile böyle bir şey demiyorum.
"göt erkeğin karı tarafıdır" der ünlü bir adam. ve hemen her erkek küçüklükte kendi götüne hallenmişse işte ibnelik o noktada başlar.
(bkz: ay ne ilgisi var ya)
eğer gay ise yanında yatar.
(bkz: çirkin erkek yoktur az vodka vardır)
(bkz: içimde ölen biri var)
bastırılabildiği ölçüde yoktur.aynı ölçüde de,hassiktir ordandır.
- her erkeğin içinde bir gay yatar rıza...
+ sadece yatıyorsa gene iyi, ya o erkeği bir de şeetseydi?
her gayin içinde bir erkek vardır.
http://www.magazinkolik.c...Duru-ERKEKLERIN-YUZDE-60I

nükhet abla'da bahsetmişti.
bugün bir kere daha fark ettim bu durumu. işte aynen şu sözler özetledi bu sözümün doğruluğunu:

"abi bu nasıl çirkin bir kız, bunun yerine erkekle yatarım daha iyi. IYy..." diye gidiyor. demiştim size ey sözlük! yine haklı çıktım.
içindeki gay hissini bütün erkeklere mal ederek rahatlamayı planlıyan erkek müsfettesidir.
bazılarının içinde yattığı belli oldu arkadaşlar.

+lan ben gayım
-ama herkes gay.Her erkeğin içinde bir gay var.Haklyıım yani.
kanımca gay erkeklerin kendilerine sevgili bulabilmek için yeni sloganlarıdır.
oldu olacak uykusuzdaki değerlendirmesini de verelim tam olsun efendim:
[null http://www.facebook.com/#...64.9206934869&theater]
kafadaki tabular kaldırıldığı durumda ortaya besbelli çıkacak olan gerçek.

Bir an düşünün, küçüklüğünüzden beri beyninizi kadına yöneltmeye çalışmasalardı, nereden bilecektiniz kime aşık olmanız gerektiğini?
ne kadar da doğru söylüyorum. Ağzımı öpeyim.
(bkz: luke rhinehart – zar adam)
'kişi kendinden bilir işi' diye boşuna dememiş atalar. içki içmek en fazla kişinin içindeki ibneyi dürter. her içene eşcinsel muamelesi yapmaya çalışan totoşların, sıçarken hayatı ıskalayanların yapabileceği bir tespittir.
burdan o arkadaşlara mercan adlı şarkıcımızdan "hepsi gay" adlı şarkıyı armağan ediyorum.
kaldırın gitsin, madem yatıyor ama istemiyorsunuz...
kiminle sevişmek istediğinizin altının çok çizilmesi heteroseksüel olsanız da homoseksüel olsanız da sıkıntılıdır. aşsak bir parça...
(bkz: dikkat et sikerler)
(bkz: türk erkeklerinin yüzde 1 i gay 99 u gizli gaydır)
kişi kendinden bilir işi tarzı bir önermedir.

he eğer varsa onu o yattığı yerden kaldırıp ayakta sikerim ki o zaman gay olurum.*