bugün

gün içersinde yaptğı yada düşündüğü herşeyi twitter, facebook, msn ve myspace gibi paylasım sitelerindeki kişisel ileti kısmına yazıp o an ne yaptığını tüm millete duyurmak isteyen tiptir. hatta tüm paylaşım sitelerini birbirine bağlayıp sadece twitter a yazdıgında tüm paylasım sitelerindeki accaunt larında yayınlar iletisini. esasen özentilik olsada bazı kesimler tarafından ise gösteriş ve milletin kendisini bir bok sanmasını sağlamak için yapılan hededir.
Yalnız olan ya da kendisini yalnız hisseden bir tiptir.
facebooktan kız ayarlamak için kendini her şeyi iletisine yazmak zorunda hisseden tip.
sıçsa yazacak ibne.
görgüsüzdür. büyük bir ihtimalle yazdığınıda yapmıyordur. daha doğrusu yapamıyordur.
gereksiz, yersiz ve gıcık bir durum;

xxx şu an uyuyooo.
xxx çok sıkıldı.
xxx menemen yapıyo.
xxx ishal oldu 5 dakkada bir sıçıyo.

tamam sonuncusunu abarttım biraz.*
hayatı hakkında bilgiler verip sonra nerden duydunuz diye abuk sabuk sorular yönelten tiptir.
(bkz: çok yalnızım be çiko)*
asosyal,bilgisayar başında oturmaktan teri kokmuş insan tipidir.
çok itici insan tipidir. neredeyse tuvalete gitseler face' ye yazacaklardır. insanlar ne yapsın sen nerde ne haltlar karıştırıyorsun?
Kendisininde ne yaptığını bilmeyen tiptir. Facebook, twitter gibi sosyal ağlardan ziyade linkedine ilk cv'sini ekleyip 5 dakika sonra ponponlu ev ayakkabısının resmini Çekip ' sıkılıyooorummm ama bennn' yazan, sorunları olan, Çoğunluğu hemcinsim bayanlardan oluşan rahatsız topluluğudur.
Bir nevi gormemisliktir. Ben gormedim bari siz görün anlayisindadir. Acinasi haldesiniz bilin istedim.