bugün

tabi ki herşeyin olduğu gibi birgün hayatımızın bile son bulacağı gibi aşkın da bir sonu var..

zamanı gelir aşık olusun, işte tam da aradiğım bu dersin gönlünü açarsın seversin dahada çok seversin köpek gibi seversin ulan..

ne mi aşık olursun..

sonra o gider.. affedersin göt gibi ortada kalırsın. için yanar lan, acır ağlasan ne fayda?

seni duyuyor mu?
seni görüyor mu?
seni hissediyor mu?
umrunda mı peki?

cevabı hayııır.

evet aşk dedim, kutsal kardeşim aşk..
eğer bulduğunuza inanıyorsanız, eğer o benim olmalı diyorsanız aşkınıza sahip çıkın..

aşk; iki kişiliktir.. o seni sever sen onu, öyle demezler mi?

peki sadece sen seviyorsan bu aşk olmaz mı..?
--spoiler--
Yalan değildi kemalin arkasından zevalin geldiği. Olgunlaşan her şeyin sonunda bozulduğu. Bir şey bozulurken onunla birlikte başka şeylerin de bozulduğu. Yalan değildi devletlerin insanlar gibi, aşkların da devletler gibi ömürleri olduğu. mahiyeti safiyet olan aşkı en çok karanlıkların boğduğu.
--spoiler--

(bkz: nazan bekiroğlu)
(bkz: isimle ateş arasında)
evet, her şeyin sonu olduğu gibi aşkın da sonu vardır.,maalesef.
evet, her şeyin sonu olduğu gibi aşkın da sonu vardır, maalesef.
tükenmez kalme bile tükeniyorken onun aşkımı bitmeyecek ?
askin sonu kendini sevgi saygi ve sadakata birakirsa dogal evrimini tamamlamis olur.
Sonsuza kadar sevmek sıkıcı olurdu zaten.
sizi kendinizden geçiren işin sonu yoktur çünkü aşkla gömüldüğünüz işle siz özdeş olmuşunuzdur.
Kalbin artık hissetmezse aşkın bitmesinin de ne önemi var ki?

Edit:tam da nickime göre bir başlığa gelmişim.
(bkz: bazı aşklar hiç biter)

Leyla ile Mecnun’ dan sonra eski tat kalmadı.
aşkı yaşatan saygıdır,,
ne sevinçtir ne kaygıdır.
aşkın ölümü bir andır,
ölsün diyorsan kıskandır.

tfl.
Başlamak bitirmenin yarısıdır.
aşk komplekstir.
Ne demis manga;

Mutluluk bile aci veriyor, cunku sonu var biliyorum.
Kavuşamayınca aşk olur. Kavuşunca evlilik falan oluyor. Çok sıkıcı.
Sonsuz sanan hayal dünyasında yaşıyordur. Benim gibi.. farkında olup yine de üstüne gitmek. Eğlenceli be gülüm!
Her şeyin bir sonu olduğu gerçeği.
Sonuna rağmen, başlangıcını hissedebilmek için adım at.

Küt küt atıyor kalbim..
Başlangıç veya sonun bir önemi olmadığını,hayatın bir anıdan, yaşanılanlar bütününden oluştuğunu gösterir.

Sevdiğiniz bir yemeği yerken biteceğini bilirsiniz fakat yerken sizi tatmin eder,haz verir.Onun biteceğinin bir önemi olmaz sizin için.Aşkın da bundan pek bir farkı yok.