bugün

acayip öldüren bir nicke sahip yazardir. dr. oetker´in üretmis oldugu tatli ve corba türlerinin hemsiresi olsa gerek.
gözükmesin gözümüze, dudaklarimiz kulaklarimiza dogru geriliyor.

dr oetker: hemsire hanim tuz.
hemsire oetker: buyurun efenim.
dr: kabartma tozu.
hemsire: bagis yapacak hastayi bekliyoruz efenim.
dr: bi sigara icelim.
hemsire: icemezsiniz.
dr: ben doktorum bana yasak koyamazsiniz.
hemsire: ben de hemsireyim icemezsiniz ve ayrica "pssst" konusamazsiniz da.
dr: ama ...
hemsire: sus!
dr. a...
hemsire: sus dedim hastayi bekle!
nickini çok beğendiğim nesildaşım.
(#5267507) nolu entry ile beni hahayy diye gulduren yazardir.
ayrica hosgelmis
nickinin yanında ifadelerini bir uslup çerçevesinde ifade eden yeni bir arkadaş. "yeni" kelimesi yanlış anlaşılıyor genellikle, lisedeki "heueeehee çöömeez çöömeezz" ruh hali değildir aktarılmak istenen, aşmış olmamız lazım bunları çoktan. "eski" olmak da yüceltici bir nane değil ayrıyyetten. burada dikkat çekmek istediğim şey usluptur. hoşgelmiş ve kolaylıklar diliyorum
ilk firsatta kendisine resimli ayran yapma kilavuzu hediye edecegim yazar. Zira 14 saattir ayran yaptigi tahmin edilmekte.
kendisi, şahsımın pek bir sevdiği söz öbeğini kullanarak gönül fethetmiştir. (#5161132)e bunu da mazur görüyoruz artık bilgisayar kasıyor-muş.*sağlıcakla.
(bkz: canım de bana)
bayan olmasına karşın son derece derin devlet mevzularını tartışabildiğim, bilgili, kültürlü, kendini geliştirmiş, benim diyen erkeğe taş çıkarabilecek bilgi hazinesi.
(bkz: doç dr oetker)
yaz bunalımını tempra moduna girmekle atacağını ümit ettiğimiz , hoşsohbet yazarı. kendisinde şantaja müsait fotolarımız bulunması sebebiyle, gözüme daha bir hoş gözüken, uçan kuşlar martılaar insanı.
enteresan bir yazar... iyi anlamda ama bu dediğim. son tahlilde -en azından- kendine has bir üslupla yazdığı ortada. ne diyelim, helal olsun.
bana göre, sözlükteki en iyi bayan yazar. entry'lerinden kültür, zenginlik fışkırıyor. *
bana temiz bir monitör borclu olan yazar.
harika itirafların yazarıdır.

zorunlusundan bir not: (#5591401) nolu entrysi ile düşünebildigini ve hatta çokta hoş düşündügünü gösterebilen bir yazar, eline saglık demek lazım, böyle bir entry den sonra.
o ne güzel nick demek istediğim yazardır. hoşgelmiş.
nickine bayılmıs bulunmaktayım hoşgelmiş kendisi.
hastanelere asılacak resminde işaret parmaği yerine orta parmağını göstermesi muhtemel olan hemşiredir..

edit: aaa yazarmiş lan bu nick! sorry hoşgelmiş yazar..
çok güzel entrylerini okuyup adam akıllı dayak yedikten sonra nikini okuduktan sonra "aha ahahah nike bak tüm dayağımı aldı resmen" denilen kişi olmuştur.
(bkz: nick değil nik)
bundan böyle benim dünya ahret kankiş, kunkiş, can ciğer kuzu sarmamdır, yirin.
iyi yazmaya çalışıyor muhakkak, lakin onun gibi yazan, yazmaya çalışan çok kullanıcı var.
duygusal yazar.
takip edilmesi elzem olan yazardır.
doğum günü kutlu olsundur yazarı.
süper bir nicke sahip olan yazar.
dogum günü kutlu olsun yazarıdır.
ucu bucağı görünmeyen dümdüz bir yolda yürürken uzaktan el sallayan, iç sesime sırasıyla "bana mı", "yok lan", "böyle güzel kız bana nerede el sallayacak olm" cümlelerini kurdurtan, fakat sonuçta o çıkan, gülümseyen, gülümsedikçe de gülümseten yazar * *. işin ilginç tarafı canı sıkkınken bile bunu başarabiliyor * * * *.

işte o yüzden en güzel doğumgünü hediyesini hak ediyor. klavyesinden dökülen kelimeler cümlelere dönüşürken ve fışkırırken doğasından betimlediği her bir anlam, sözlükler ve yıllar dar gelecektir zamana. eminim buna.

doğum günün kutlu olsun, nice nice yıllara...
biliyorum, sevmez o nick altı yazanları.
bugünlük izin verir misin ötker'ciğim?

sözlükte, yazdıklarını en çok sevdiğim yazarlardan biri. -sakın övgü sanma. övgü sevmediğini biliyorum.
kültürlü, yardımsever ve eğlenceli de. -bak bunları herkese söylemem.
"böyle bir ablam olsa lan" insanı. -benim hiç ablam olmadı, biliyor musun?

hayır, entry'mi "doğum günün kutlu olsun" diye bitirmeyeceğim; zira çok sıradan.
böyle bitireceğim -> en yakın zirvede tependeyim.