bugün

Ben te ne zaman önce kanal 7 de oynayan gerçek hekimoğlu isimli bir dizi izlemiştim. O da çok iyi diziydi. Bi mesaj kaygısı vardı.
House MD'nin Türk versiyonu
Acaba ileride Breaking Bad'in Türk versiyonunu çekerler mi?
Mis gibi diziydi. Bizim milletin aşk meşk dizi izlemesi sebepli yayından kaldırıldı.
bir solukta aç susuz bitirdiğim konusu sağlık, ana konusu da "gerçek bilgi ukalâlık değildir" i anlatan türk dizisi.

dr. house diye bir diziden uyarlanmış sanırım*. uyarlaması bu ise orjinali nasıl güzeldir diye aklımdan çıkmıyor.
sosyal hayatı pek olmayıp, gerçekçi şekilde hep kazanmanın değerini bilenler izlerse kendini iyi hisseder. ben şahsen bizzat kendim yaşadım.
görsel

Veda bölümüyle bu fotoğrafa gönderme yaptılar sanıyorum.
Mal Türk izleyicisi yaz dizilerini izler. Böyle şeyler yeterli raiting almaz. bu demokrasi denen zorbalığın her alanda kurbanı biz oluyoruz amına koyayım.
Mayıs sonunda ekrana veda edip blutv'de devam etmesi yönünde karar aşamasında olan dizi.
3 aydır düşük reyting yüzünden final yaptırılan dizi. Sanırım rakip kanallar çıkarıyor bu dedikoduları
Düşük reytingleri yüzünden Kanal d'de final yapıp Blutv'ye transfer olması yönünde görüşmeler yapılmakta.

Hayırlısı ...
izlenmedigi için yakında final yapacak denilen dizi.
O saatlerde ne izliyor bizim millet. Hangi aşklı aldatmali dizi var acep
Türkiye'de böyle yaratıcı ve eğitici dizilerin çekilmesine hayret ediyordum ki dizinin amerikan dizisinden kopya olduğunu öğrendim.
Şimdi amerikan dizisini izlemiyorum çünkü onu izledikten sonra bizimkilerin yaptığı sallamasyon sahneleri farkedip diziden soğmayayım.
Bizimkilerin en iyi yaptıkları şey Çukur olunca mafyacı adamlar bilimden ne anlar diye şaşırıyordum meğer haklıymışım.
covid 19 tedbirleri kapsamında yayınına 1 hafta ara vermiş olan dizi.
house md dizisinin türk versiyonu
house'yi alabilirler bir sıkıntı yokda tüm bölümleri bire bir çekmek nedir.

hayır rtük yüzünden şakaları da şirinleştirmişler rezil bir şey çıkmış ortaya *
bölümler biriksin yutuptan izlerim diye düşündüğüm dizi.
Final yapması yakın bir dizi daha...
salı akşamları ailecek zevkle izlediğimiz dizi

ANCAK
19.bölümde fahiş bir hataya imza atılmıştır.
Şöyle ki: ipek hocamız bir kaç sahnede belirtildiği gibi dekan olarak görev yapmaktadır.
lakin zeynep bir repliğinde ipek'in doç.dr. olduğunu söyler

işte hata da bu, dekan olmanın sadece bir şartı vardır: profesör olmak. bir doçent dekan olamaz ve dekan hekimlik görevine devam eder, dizide lanse edilen görev tanımları daha çok hastane müdürünün işidir. biraz danışmanlık almaları lazım gibi görünüyor.
Bir halta benzemiyor. mucize doktor dizisi bunu 5e katlar.
Kanald de salı günleri yayınlanan aksam kuşagı dizisi.
Hekimoglunun eski karısı rolünden diziye dahil edilip, ahbap tanıdık iliskileriyle yani eski tanıdık torpiliyle hukuk danısmanı olarak hastanede göreve başlayan dizi karakterini sevmedim. Yani hekimoglunun eski karısı olarak sürekli cemkiren bir role gerek var mıydı.
Edit: dizinin orjinalinde de böyleymiş.
Başından beri izliyorum. Değişik bir Doktor versiyonu. Dizi değil Beyin fırtınası, Sanki polisiye havası var..
Olm izleyin şu diziyi. Bak abiniz olarak söylüyorum izleyin. Yok house çakmasıymış da bilmem neymiş de...

S.kmişim House'u... House'da size sema moritz dinletmezler.

izleyin.
house md dizisinin konusunu almak yerine.özgün bir çalışma olsaydı çok daha güzel bir dizi olabilirdi.
14. bölümde veganlara gönderme yapmış dizidir.
görsel
Yabancı versiyonunu Izlemeseydim izleyebilirdim belki. Çok güzel dizi bu arada.
ne bölümdü be.
karısı tam lrıspiymiş . Yeni kocasının çükünü keser inş