bugün

klibinde taş gibi bir hatun bulunduran şarkı.
An itibarıyla 23 milyon olmuş, daha da artacak gibi. Torbaci falan diye dalga geciyorsunuz ama elemanin buyudugu yerden cidden ciksa ciksa torbaci cikar, ordan cikip kendini kollayip muzige gonul vermis olmasi, iyi veya kotu buralara gelmis olmasi takdir edilmesi gereken bir başarı.

Hele de senelerdir beklenen norm ender'in bile 2 haftada ancak 10 milyonu gorebildigi bir piyasada 23 milyon guzel bir rakam. Daha profesyonel calismaya baslamasi da iyiye gidecegini gosteriyor.

Ayrica sarkinin nakarati on numara.

Yansin geceler pelinsu eceler yeni mottomuz ahahahah.
Buna rap diyen öne çıktın, çünkü bir kaç bekçi köpeği gerek.
islamiyetten hizli yayiliyor amk sabah 23 milyondu simdi 25 olmus ahahah.

Dehset bagimlilik yapiyor amk kaliteli olmamasina ragmen.

Ha bide recep ivedik icin kuyrukta bekleyen dalyaraklar burda bu sarki ustunden elitlik kasmazsa seviniriz.

Edit : adamın hası gececi tayfadan cikar diye bosuna demiyoruz amk. sabah yazsak beles baklava kuyrugunda izdiham yaratacak tipler burada elitlik taslardi. Hepinize arti lan.
gunde 10 defa falan dinliyorum. ibretlik sosyolojik aciklamalari mizahsi bir dille anlatiyor. ayrica heijan baya bi hece olcusu ile yazmis sarkiyi. bir anadolu siiri olarak da baya begendim.
her gün en az 10 kere dinliyorum. yoksa günüm kötü geçiyor.
çok manyak şarkı, koy erovizyona ilk 10 garanti.
tek kelimeyle söylüyorum böyle sacma şarkılari dinleyenin beynine ............
anladınız siz onu.
Insanda klip esnasinda cok pis geyik dondugunu dusunduren sarki.
adamlar ne müzikler yapıyor bide bizim ülkede ki rap adı altında yapılan ülkenin utanç kaynağı olarak adlandırabileceğimiz bu müziğin (müzik demeye dilim varmıyor) ama yapıcak bir şey yok. bunu dinleyenin aklını sikiyim.
https://youtu.be/Iwrw1FXztqU Gta V uyarlamasını yapmışlar.
islamiyetten hizli yayiliyor dedim dedim inanmadiniz bak ne oldu simdi.

saka maka insallah su irem dericinin düğün şarkısını geçer de 1.sirayi alir.

turkiye gibi troll bir ulkeye 'bu sarki kalbimin tek sahibine' falan yakismaz amk, balikesirin cilgin esekleri bizi daha cok yansitiyordu. bu da fena sayilmaz o yuzden destekliyorum bu sarkiyi.
128 milyon 500 bin kez dinlenmiş şarkı, yaw kim dinliyor bu malları amına koyim ahahah.