bugün

Atatürkçü değildirler bu kadar basit.
Bu fotoğraf daha ağır bastığı için vermiş olabilirler
görsel
Atamın yarım gövdesi bile bu hainlerden daha uzun. 30 erkek gücündeydi atam, ileri görüşlülüğü ve zekası ender bir insandı. Her yerdeki en seçkin adamlarla takılır, fikir tartışmalarına girerdi. Kendidi insan olamaz, daha öte bir varlık.
götü tüpçüye vermekten folloş olmuş bir itin var olduğunu sandığı kişilerdir.

(bkz: hdp nin fatih ilçesindeki oy patlaması)

(bkz: urfa ve van kemalisti en bol olan illerimizdir)

(bkz: hdp nin oy patlaması yandaşlar sayesindedir)

(bkz: yobaz ve yandaş olduğu halde hdp ye oy veren kişi)
atatürkçü geçinen bazı vatan haini alevilerdir.
bunu söylediğim için üzgünüm ama durum bu.
Tek çatı altında çıkar çalışmasıyla meşgul hayinler sürüsüdür bunlar.
(bkz: chdpkk)

Her fitnenin altında fettöş cemaati var, bu elbet bir gün tüm halkımızca anlaşılır inşallah. Bu ihanet çetesinin maestrosu bu yapıdır. Tabi onu da yönetenler var malum.
Beyinleri yıkanmış aptal ordusudur. Çok var bunlardan.
Atatürkçü değillerdir.

Atatürkçüyüm deyip HDPKK'ya oy verenler Atatürkçüden çok sadece laik olan insanlardır. Yani Atatürkçüyüm demelerinin sebebi Atatürk'ün bütünüyle kim olduğu, yaşam biçimi, dünyaya bakış açısı, ideolojisi vb. yönlerini yaşam felsefesi olarak almaları değil sadece Atatürk'ün ülkeye Laikliği yani Cumhuriyeti getirmesidir.

Atatürkçüyüm ama HDPKK'ya oy veriyorum diyen kitlenin büyük bir çoğunluğu HDPKK'LI dır ve HDPKK'YA oy veriyordur.

Atatürkçüyüm, HDPKK'ya oy veriyorum diyerek güya kendilerince kamuoyunda bir algı yaratıp HDPKK'yı oy toplamaya çalışırlar.

hiç bir Atatürkçü her ne koşulla olursa olsun AKPKK, HDPKK/ PKK, Cemaatler, TARiKATLAR vb. hainler ile yan yana gelemez. Bunlar zaten Atatürkçülüğün, Türk cumhuriyeti devletinin ve Türk milletinin 1. düşmanlarıdır!

bunlarla yan yana gelenin de "Atatürkçüyüm" demeye hakkı yoktur. evet! bu kadar siyah ve beyazdır!

Atatürkçünün duruşu bazı konularda bıçak gibi keskin ve asla değişmez! bu devleti yıkmaya çalışan, bu devletin yönetim şeklinin değiştirmeye çalışan, bu milletin ismini, dilinin, bayrağını değiştirmeye çalışan, topraklarını bölmeye çalışan herkes atatürkçü için en azılı düşmandır!!!