bugün

bu adamlarin 2007 den beri mecliste oldugunu unutmus akkoyunlardir. ulan bu adamlari kral yapan sizin partiniz zaten. bu adamlarin gotunude siz kaldirdiniz zamaninda. simdi parti olarak girip baraji gectiler size girdi diye neyin kafasi bu. akp icin sonun baslangici artik bu. umarim akp son kere hainlik yapip, ekonomi yolunda gitmesinde bize kiymet verilsin diye ulkenin stratejik yerlerine yerlestirdigi adamlarina talimat vermez. bunlar koltugu kaybetmemek icin vatani satacak tipler. allah sonumuzu hayir etsin.
Zamanında bu partinin kurulmasına sinirlenip sövdüğümüz de " ya onların da konuşma hakları var onlar da kendilerini ifade etmeli hem isyan çıkarırlar çok baskı uygulanırsaaaaaağğğ" deyip şimdi de göte giren Şemsiyenin açılmadığını anlayıp " bu şemsiyeyi kim soktu LAN götürme " diye ortalığı velveleye vermeye çalışan akkoyunlardır. Eeeee koyuncuk biz sana demedik mi şemsiyeyi arka tarafına paralel bir şekilde tutma bir kaza çıkacak diye.e dinlemezsen öyle yerine oturamazsın işte.
Aslında hdp'nin meclise girmesine değil akp'nin tek başına iktidar olamamasına kızmışlardır.
Hdp işin millete kızmak için bulunan bahanesidir.
Akp krallığı sürerken hdp'den hiç rahatsız değillerdi.
Kaldı ki oy veren kendi kürt seçmenleri. işi kimse boşuna chp'ye yıkmasın.
be kafasını siktiklerim, 13 yıldır bu memlekette "kürt kardeşlerim" diye diye gezen; pokökü'yle oslo'da başlaya flörtü dolmabahçe sarayı'nda zifafa eren ben miydim?

hdp bugün %13'lere dayandıysa tümü senin eserin.
allah cezamı versin kizan akkoyunları okuyunca hdp'nin öyle bi milletvekili var sandım...