bugün

an itibatiriyle gerceklesmis olaydir. en az 10 kisinin yaralandigi belirtiliyor. aralarinda agir olanlar da varmis. imc tv'de canli yayin var.
kaooooos olacak midir acabaa? bizler hdp bizler meclise. vuravurakirakira geliyoruz ey ak yobazlar korkun bizden.
elektrik trafosunun patlamasıyla oluşmuş durumdur. allah daha beter etsin bu vatan hainlerini.
hassiktir trafo patlamış.
insan şüphelenmiyor değil.
tam üzülüyordum aklıma şehitlerimiz geldi ve vazgeçtim.

ilahi adalet mi diyelim.
pkk'nın yaptığı patlamadır. yine mağdur edebiyatı...
meydanda "katil erdogan" sloganlari atiliyor.
umarım kazasız belasız atlatılır. çok fazla çocuk var mitingde.
Kendi kendilerini patlatmıstır o şerefsizler!
Keşke ölseler diyerek sevindiğim durumdur. Umarım geberir bu barzolar.
edit: aralarında poliste varmış Allah şifalarını versin.
şaşırtmamıştır.

adamların artık alnında leke olmuş kan, şiddet, baskı.

her davranışları fail, toplumun huzurunu bozmaya yönelik hareket.

boşuna demiyorum kürdistan kurulsa iki ayda askıya alınır devletleri diye..
trafo olduğuna inanan gerizekalıları göstermiştir. iki ayrı yerde patlama olmuş. zaten iki ayrı yerde trafo var ve bunlar aynı miting alanında eş zamanlı patlayacaklar. eğer biri tarafından planlıysa tüm beddualarımızı alıyor. bu saldırıya da üzülmeyen siktirsin gitsin insanlığını sorgulasın. binlerce çocuk var lan orada.
Bingöl'de bir hdp seçim otobüsüne dağdan ateş ediliyor.yer bingöl ve dağdan.uzun menzilli silahlarla.

yer mersin ve adana.yine bombalı saldırı.yapan dhkpc.

şimdi de diyarbakır.

Doymadınız bir mağdur edebiyatına.
sanırım yeni ayarlarımızla oynuyorlar. manipülasyonun, algı operasyonunun boku çıktı. oyuncak olduk. bu akşam taksimde dikkat kesilicem mozambik istihbaratından bile adam bulurum. cirit atıyorlar amk!

edit: trafoymuş.
memleketin tüm teröristleri zaten meydanda olduğundan terör saldırısı olma ihtimali yoktur...
Hdp'nin barajı geçemeyeceği ortadayken mağdur yaratma amaçlı kendilerinin yaptığını düşündüğüm eylem. Devlet yaptı demek ağır mallıktır.
Kacak elektirik kullana kulana olumleride kacaktan oluyordu.
Hdp mitinginde olan adamlar zamanında askerlerimize, çocuklarımıza kurşun sıkan insanlardı.
Umrumda değil. Yesinler birbirlerini.
(bkz: algı yönetimi)

(bkz: mağdur edebiyatı)

yazık o kadar yaralanan veya ölecek insana.
Sizde biz adamsınız diyorsunuz . işte şu an anladım sizden kardeş olmaz bize . Öldürün bizi . Bir tanemizi sağlam bırakırsanız adam değilsiniz . Tenhada ya biz kardeşiz sinirle yazdığım şeylerdi kurtuluş savaşı naraları atıyorsunuz . Siz kazandınız . Çocuklar yok muydu orada ? Hani bebek katili diye küfrediyorsunuz , çok samimisiniz gerçekten .
o amerikan elçilik görevlileri ile içli dışlı oldukça yadırganmaması gereken patlama. malum ortadoğuyu ne hale getirdikleri ortada.
ben hiç kimse ölmedi zannediyordum meğer 5 kişi ölmüş yeni öğrendim bir an bir mutluluk geldi, bir ferahladım.
edit:eksile kürtçük eksile asker öldü diye halay çekiyordunuz umarım ne hissetiğimizi iyice anlıyorsunuzdur.
pkk nın yaptığı patlamadır, eğer pkk yapmasaydı selahattin demirtaş susmazdı, günlerce söylerdi. pkk kansızı yaptı emin olun.
(bkz: foşist trafo).
(bkz: trafo bize bohmir).