bugün

bizim milletimizde ne büyük asker düşmanlığı varmış da bugüne kadar hep bastırmışlar içlerinde. emir erine köpek taşıtan asker eşleri, trafikte yol vermeyip üste çıkmaya çalışan asker eşleri, haşemaya karşı çıkan asker eşleri...

düşününce dünyanın nüfusu 9 milyar olduğuna göre 9 milyar farklı insan ve 9 milyar farklı fikir var demektir. birinin hoş gördüğüne diğer nefretle karşı çıkabilir. birinin güzel bulduğu diğerine zevksiz gelebilir. birkaç asker eşi bu tür densizlikler yaptı diye, bunu bir bütüne mal etmek ancak mal beyinlilere göre bir iştir.

bilindiği üzere haşemayı kapalı kadınlar tercih ediyor, ancak internet sayfalarında boy boy türbanlı kızlarımız ve yiyiştikleri sevgililerini betimleyen birçok fotoğraf var. sizce kapalı kızlarımız birer fahişe mi?
yeni şafak'dan alıntı yapılan bir habere inanmıyorsunuz herhalde?
sırf askerlere tepki oluşsun diye, "asker karısı böyle birşey yaptı" diye uydurduklarına eminim.
bu adamlar allah bir dese inanılmaz ki ya...
memleketin asıl sahibi olduğunu düşünen bürokratik zihniyetin kendi mantığında tutarlı davranan ve sırf bu yüzden davranışına şaşılmaması gereken kadınıdır.

bu memleket son bir kaç yüzyıldır asker/sivil bürokratlar tarafından yönetilmektedir. asker ve sivil bürokratlar asıl devlet partisidir ve diğer tüm partiler muvazaa partileridir (bkz: fikret başkaya).

yeri gelmişken bürokrasi kuramı'nı hatırlayacak olursak: kendilerinden bürokratik kuralları işletmeleri beklenen atanmışlar, zamanla bürokratik kuralları amaca ulaşmanın bir aracı olmaktan çıkartıp, üstünlük kurma ve hükmetme aracına dönüştürülebilirler.

edit: imla.
haklıdır. bu devlet onlarındır. devrim kanunlarını uygulamaya çalışmıştır.kızların başından zorla başörtü çıkaran zihniyetin bunu yapmasının birilerini şaşırtması şaşırtıcıdır. zihniyet bu ister alırsınız ister hicret edersiniz. haşemayla denize girecekler basra körfezinde girsin. devletin kanunu var askeri var anayasası var, sizinse allahınız var, ama bu adamların allahı yok. memleketi gasp etmişler. geri almak gerek . gönül ister ki seve seve . olmazsa ....
kaynak: yeni şafak

başka sözüm yok sayın yargıç.
atatürk tarafından çağdaş ve modern türk kadınına verilen yetkiyi yerinde kullanan asil kadındır.
"lezbiyen" hakaretine maruz kalmış asker karısıdır.

--spoiler--

lezbiyen asker karısıdır, çıplak kadın vücudu görmekten hoşlanıyordur.

--spoiler--

bu tarz yorum yapan beyinsiz şerefsizleri açığa çıkaran asker karısıdır.
aynı düşünce tarzındakiler farklı, dikkat çekici giyinen veya davrananlara da tip tip baktığından, şaşırtmamıştır. hoşgörüsüzlüktür. asker eşi olmakla ilgisi sert kuralların bol olduğu yerde yaşamalarından olabilir ama genellenemez. herkes hoşgörüsüz olabiliyor.
tanım; harika bir iş çıkarmış asker karısıdır.
ayrıca;
--spoiler--

-çağdaşlık dedektörü mü var bir tarafınızda da ölçüm yapıyorsunuz anlamadım ki... la havle.

--spoiler--

haşema ile denize girmeyi çağdaşlık olarak gören 1000 yıl öncesinde yaşayan yobazları da ortaya çıkarmıştır ayrıca...
(bkz: seviyorum seni izmir)
Yaşanmış mı yaşanmamış mı bilemediğim ama izmirde yaşayan birinin her gün binlerce örneğini görebileceği olaydır. En azından asker karısı olmasa bile, eşitlikten bahseden insanların, haşemalılara ezilecek bir böcek gibi bakması, acınacak bir durumdur. Peki o kadın, çıplak vücutlara bakmak zorunda mı?
kemalistlerin durumunu gayet iyi özetleyen kadındır. efenim bunlar şimdi n'apacaklarını bilmiyorlar. önceden böyle yapmazlardı. dik dik baksalar bile böyle haber olmazlardı lan. kendi aralarında konuşurlardı, küfür ederlerdi, küçümserlerdi, ama böyle yapmazlardı. ya da ben bilmiyorum, bilemicem. ama böyle yaparak beni sevindiriyorlar. bana kalsa hep böyle davransınlar, 1 yıla biter kemalist kişilik bozukluğuna sahip insanlar.
şu anda kemalistler, 'ya ama biz, biz diyorum lan biz!?' diye ortalarda dolanıyorlar, önceden gördükleri ilgi, tersine döndü, eleştiri üstüne eleştiri alıyorlar. rahatsızlar. o kadın bırakın kadının o şekilde denize girmesine, onunla aynı ortamda olduğu için bile başlamıştır orasını burasını kaşımaya sinirden. işte insanı bu şekilde bir iğrençliğe sürükleyecek kadardı kendilerini yüksek görme duyguları. şimdi göçtüler. daha neler neler olacak. ve iyi olacak sevgili dostlar. sağlıklı ilişkiler için, sağlıklı toplum için kemalizmin eleştirilmesine ihtiyaç var.
bu kadına bile sahip çıktınız ya yuh, faşist diyorduk harbi nazi çıktınız be, heron bi tarafınıza girdi hala konusuyorsunuz, heron sizin evlerinizi darmaduman ediyor alo, etrafa saldıracagınıza evinizin içini "namusunuzla" düzeltin.
yobazlığın sadece dincilere ait bir kavram olmadığını gösteren kadındır.

aynı zamanda iyi bir hazımsızlık örneği.

ve son olarak; hala kılık kıyafetten öteye gidemeyen ülke olarak türkiye...
kim ki denize, göle, nehire ya da havuza girerken tüm vücudunu, hatları belli olmayacak şekilde esvap ile örter ve karşı cinsin tahrik olmasına neden olmazsa, biz onun bu tür aktivitelerden faydalanmasını kendisine helal görürüz.

ancak başı, kıçı açıkta, yalınayak, sırtı kabak, sadece mahrem yerleri örtülü kadınlar, üstelik bir de asker karısı iseler sırtlarındaki bu yükle sırat köprüsünde işleri zor olacaktır.
türkiye cumhuriyetinde kılık kıyafet özgürlüğü bilmeyen düşük zeka ürünü kişidir. örümcek kafalınının önde gidenidir, zira kılık kıyafet devrimini bile bilmez. o kadar geri kafalıdır ki beyni kılık kıyafet devrimi öncesinde kalmıştır. atatürk gibi barışı önemseyen lideri örnek alıpta yaptığı davranışla aslında atatürkçülüğü bilmediği ortaya çıkan insandır. toplumda böyle vakalar bol görülür. türkiye cumhuriyeti devletini sadece kendilerinin sanırlar. aynı zamanda bu insanlar yine atatürk ün tüm halka verdiği din ve vicdan özgürlüğünüde bilmezler. böyle insanlar acilen akıl ve ruh sağlığı kliniklerini sevk edilmelidir.
cahil bir kadının ortalığı velveleye vermesi ile can bulan haber. atatürk cumhuriyetini sizin gibi sığ insanlar kirletiyor edepsiz! asker eşiymiş, millet vekili karısıymış kim olursa olsun edepsizlik yapılan. hazımsızlığı olanlar ebelerinin yazlığına giderler. bu ülke özgürlükler ülkesi olacak arkadaş! kimse kimseyi bu hakaret ve darp ile ülkeden soğutamaz. terbiyesiz insanlar!
her mayo giyen adriana lima değil. bu asker karısının vücudunu görmek istemezdim asla. kesin şişko, mişko, selilütleri bile gözükmeyecek dereceke sarkmış, göbeği amcamın göbeğinden daha büyüktür. bu yaz erdek'e gittim. ne güzel sahil karı kız görecez derken sadece ve sadece bu teyzelerden gördüm, inanın kadınlardan tiksindim. asıl bu asker karısı sırf insanlara saygı göstermek için tesettürlü mayo giymelidir.

bu olay askerlerin kendilerini ne sandıklarını da apaçık gözler önüne seriyor. ne zaman bu kadar militanlaştınız? neyin militanısınız? ne zaman kendinizi bu kadar hadbilmez oldunuz? türk silahlı kuvvetlerini sevgisini bu teyzeler hep yanlış anlamışlar ve kendilerini bi bok sanmışlar. beceriksiz, bilgisiz, niteliksiz insanlara gereğinden fazla değer verirseniz, o değeri kaldıramazlar saçmalarlar. işte askerlerin ve bu asker karılarının olayı da budur.
olayın mağduru öğretmenle, başbakanda görüşmüş:

http://www.ensonhaber.com...mene-basbakan-morali.html
(bkz: karı)
burası özgür bir ülke. o asker karısının böyle bir olay sonrasında tebrik topladığı geri kalmış zihinlerin kendini gösterdiği durum..
kafası çalışmayan salak karı. kafa o kadar az çalışmaktadır ki toplumuna yabancı kalmıştır, bir çok değerden bihaberdir. batıya özenir yada özendiğini sanar bunu yaparken de hem sıçar hem de sıvar.
helal olsun dedigim asker karisidir.

valla burada olsa alnindan operdim.

hasema nedir ya? denize insan vucut gunes alsin ve islansin diye girer.

marifetmis gibi butun vucudunu orten sofra bezi gibi seyle denize giriyorlar.

almiycaksin arkadasim bunlari plajlara falan.

sonra turistler turkiye'yi arap memleketi zannediyor.

zannederler tabi. suradaki turbanli veya hasemali populasyonuna baksana.