bugün

ulan gece gece aklıma gelecek en son şey haşdi şabi'dir. nerden buluyorsunuz bu başlıkları yav.

gariptir.
terörist diyelim de konu kapansın bari...zaten kesin teröristdir mk o isimle genetik mühendisi olması imkansız.
O coğrafyada terörist olmayan kimse yok.
haşdi şabi mi? isim mi bu? olum bizi allah korumuş lan.
mezhepçileri, barzanicileri ağlatanlardır.
edit: başlığı bana bırakmış.
H d CHA b.
ırak'ın resmi kolluk kuvvetine saygı göstermek zorundasınız.
ışid e karşı savaşıyor güzel, barzani ile savaşıyor güzel ama türkiye ye yaptıkları saygısızlıkları unutamayız ve onlar bize her devir düşman olmuş iran ın yetiştirdiği bir örgüt. biz onları sevsekte onları bize sevemez.
Öfkeli çocuk sıfatını duymamış yarak kafali vahhabi eniklerinden evladır. Nasil kesiyorlar ama götunüzü. Hahaha.
Büyük Israil devleti projesi için birbirini niken ümmetin" hangisi daha iyi nikiyor" tartışmasıdır. Nikin bakalım, Yahudi nin nikini midenizde hissedinceye kadar birbirinizle idare edin.
Turkiye'de 3-5 yıla çöl kanunlarinın geleceği ümidiyle götu açık uyuyan sakal saksocusu çomarları kudurturlar. Hasdi sabi rövanşist bir örgüttur en kötü tanımla. Nasıl nazilerin yaptıkları dresden ve hamburg dümdüz edilerek almanlardan sorulduysa isid'in yaptiklarinin hesabi da birilerinden sorulacaktır illa. Sakinleşin ve deve sidigi için.

Pesin ek; sunni kokenliyim.
muvaviye diye bir orospu çocuğu vardı. hüseyini ve beraberinde ki 70 kişiye 5000 kişi saldırdı. su vermedi kundaktaki bebekleri öldürdü cesetleri parçaladı. nedeni iktidardı. o gün bu gündür orta doğuda arap coğrafyasında kan göz yaşı ve ölüm eksik olmadı. hz hüseyin başına gelecekleri biliyordu. yinede gitti şunuda söyledi en büyük cihad zalimin karşısına çıkıp sen haksızsın demektir dedi.
işet haşdi şabi hz hüseyin geleneğinden gelir. haksızlığa karşı durur. bayraklarında hüseyinin resmi boşuna yoktur. o yüzden terörist diyecekseniz dönün kendi yaptıklarınıza bakın. sonra konuşalım.
ırak'ta doğru düzgün devlet yok, teorik olarak ırak ordusu hariç hepsi terörist, ee ne yapalım?
alın asıl terörist burada, güya tc milletvekili bu adam
http://www.yenicaggazetes...esi-gerekiyor-175014h.htm
ne zaman ki nakşileri zikmeye başladılar terörist oldular işiti zikerken ses çıkmıyordu. kerkük türkmenlerinin silahlı gücüdür haşdi şabi.
Ülkenin ezik takımıdır. Bunlar değil miydi sırf Sünni olduğu için utanç verici eziyetler yapan, bunlar değil miydi türk bayrağını ayağının altına alıp bize hakaret eden. Düşmanımın düşmanı diye dostum mu yapmalıyım bunları bre gafil? Ayık olun aklınızı almayayım.. Evet
Ben mezhepçilik yapmam. Haşdi şabi'nin kınadığım hareketleri olmuştur. Ancak ırak'ta bir toparlanma arzumuzsa Şii Türkmenlerin de yer aldığı grupları desteklemek lâzım. Sünni ıraklılar da dışlanmamalı.

Kanımca radikalleşme bir sonuçtur. Düzeltmek bizim islâm dünyasının elinde.
Konuya dini açıdan bakmayacağım. Mezhepleriniz de bi gram sikim de değil. O şii bir örgüt diye terörist olmuyor malesef. Irak'ta Irak Orduyla beraber hareket ediyor sonuçta. Girdikleri hiç bir yerde Sünnilere eziyet veya katliyam edildiğini de görmedim duymadım. Şunu da belirtmek isterim Ki talefer bölgesini işidin elinden alan grup haşdi şabidir. içinde Türkmen'lerde bulunmakta.