bugün

anası babası sorsa müslümandır ama.
Haç= bakire değilim
Ters haç= bakireyim ama götüm boşta.
yahu inancı oysa tamam taksın da yok eğer özentiyse havalı bulup takıyorsa vay haline.

neden böyle salakça şeyleri hep kadınlar yapıyor ya?
Çekici olma olasılığı yüksektir. Hristiyanlar tarafından bozulmuştur ama.
Memelerin arasında güzel durduğu tartışılmaz.
özentidirler. 2001'de üniversiteye ilk başladığım senede de bu kızlar haç takardı. bir ergen işidir.

şimdi o kızlar evlenip, başörtüsü takıp, çocuk büyütüyorlar. bense hala bekarım. ohh canıma değsin.
Tv8'de sansürlenirler.
Bir de muhtemelen hristiyan ya da özentidirler.
En az ay yıldızlı kolye takan kızlar kadar sıradandırlar. Cidden böyle şeyleri havalı görünmek için yapan mal var mı acaba? Hani müslüman olduğu halde takan varsa Allah ıslah etsin demekten başka şey gelmiyor elimden. Marjinal olmaya çalışırken inanılmayan bir dinin propagandasını yapmak akıllı işi değil pek.

Edit: sözlükteki mal kitleyi senelerdir az çok tanıdım. Kesin bu mantıklı entrye iki eksiyi milliyetçi geçinen kompleksli davarlar basmıştır. Ay yıldızlı kolye takan kıza nasıl sıradan dersinciler de türer birazdan. O yüzden ben peşinen açıklamamı yapayım. Ay yıldız milli bir sembolüdür ve takan kişinin o millete mensup olduğunu, kendini o milletten gördüğünü gösterir. Yani ay yıldızlı kolye takan bir kız burada çekiştirilmeyecek kadar sıradandır. Çünkü sadece kendi milletiyle gurur duymuş ve "ben türküm." demek istemiştir. Milletle ya da dini inançla gurur duymak sıradan bir olaydır. Kimse ay yıldızlı kolye taktı diye kahraman ilan edilmiyor ülkede. Sıradan derken bunu kastettim. Ama yine gerizekalıya açıklar gibi açıklamak zorunda kaldım. Ha bu arada hepinizden daha ziyade milliyetçiyim. Hadi eyvallah.
Eşeğe altın semer yaptırsanız da eşek eşektir.
insanın dini bir veya etnik bir sembol takması onu o değerleri savunduğu anlamına başka insanların nazarında (örn; kendim) gelmez.
insan bir kutsal değere (din veya kimlik) aidiyet ölçüsüne, o değerlere uygun davranıyor mu, o değerleri başka insanların gözünde yücelten iyi işler hareketler faydalı bir davranış içinde mi diye bakarak öyle karar veririz.
Mesela; apo denen kişinin boynuna barış simgesi diye zeytin dalı takması onu hümanist barışçıl bir insan yapmaz.
Nüfus cüzdanında müslüman yazan, boynunda haç olan insan için ille de bir şey demek gerekirse kimlik bunalımı kişilik çatışması yaşayan biri demek daha doğrusudur ki bunu bile demek nezaketen ayıp olur.
Kişileri eleştirecek tek bir şey vardır, başka insanlara doğaya yaşam döngüsüne nasıl davrandığıdır.
Çünkü; davranışlar herkesi etkiler ilgilendirir.
Herkes istediğini takar yani belki hristiyandır belki de birinden özenmişdir.
Haç kolyesi takan erkek var bir de, o da benim, seviyorum ulan.