bugün

evlendiği kadın sayısına (40 kadın) bakılırsa, hele hele evli bir kadın olan zeynep'i boşatıp kendisine eş alması; müslüman dünyasına yanlış bir örnektir.
ayağının baskısını almışlar.

alçıya falan mı bastırtmışlar anlamadım valla.
Ayağının değdiği bir toz zerresi olabilseydim keşke Gül kokulu canım Peygamberim.
sana saygısızlık edenlere bile hoşgörü ile yaklaşacak bir insan ama ümmetinin adam olamadığı bir peygambersin efendim.

Not: ümmetçi değilim.
iyi niyetli olarak yazdığı kitap insanlar tarafından yanlış anlaşılıp dünyanın en büyük savaslarına ölümlerine ve fikir ayrılıklarına neden olan ve diğer bütün peygamberler ile aynı kaderi paylaşan insanlık tarihini değiştirmiş önemli insanlardan biri. ha kalaşnikof tüfeğinin mucidinden farkı var mıdır deseniz gözümde, yoktur en nihayetinde zeki bir insanmış.
seni nelere alet ettiler biliyorsun efendim.seni ne tür hakaretlere ne tür iftiralara sürdüler.sen muhammed'ül eminsin.bu lakabı unutp kirlettiler.pislettiler bu dini.sen söylemişsin gibi uydurdular.daha önceki dinlere yaptıkları gibi.eklemeler hurefeler soktular dine.kitabı tek kaynak görmediler.sen söyledin deyip öldükten 200 yılı geçkin süre sonra.senden duymadıkları ve emin olmayan sahabelerden topladıkları şeyleri yazdılar.ve her zaman kendileri nasıl istiyorsa o yöne çektiler sözlerini.tek hadis kurandır.tek kelam allahtan gelendir bunu unuttular.unutturdular.sen öldün ve arabistan çöllerinin tüm pisliğini dinimize soktu onlar.senin sözün dediler.inanmayan dine inanmaz müslüman olamaz dediler.bizde inandık bizi de inandırdılar ki akıl başa geldi ki yaş erdi. o zaman anladık ki kur'an tek kaynak.aklı kullanan toplum tek kaynaktır.musikisine okudular hep kur'anı cemaatler kurdular,dini istedikleri gibi bozdular. mezhebler oluşturdular. ''muhammedin ümmetini'' böldüler onlar böldüler efendim.Pislettiler kirlettiler iftira ettiler.din gibi gösterdiler.onlara şefaatçi olma ya muhammedül emin.kadınları erkekleri ayırdılar.arabistan çöllerinin toplum yapısını müslümanlıkla birleştirdiler.uydurdukça uydurdular efendim.kadınları çarşaflara sardılar.müslümanlık adına olmayacak vahşetler yaptılar.insanları kafir saydılar öldürdüler efendim.seni sevdiğini söyleyip senden şefaat bekleyen bu ucubelere şefaat etme efendimiz.
zeki adammış hakket. ölümünden asırlar sonra bile bilgisayar kullanabilen bireyleri kendine inandırabiliyor. sadece kendinede değil, yazdığı kitaba ve ürettiği yaratıcıyada inandırıyor. hakket zeki adam.
süper bir insan kendisi. rüyamda görmüştüm. ciddiyim.
dogmatizmi iyi kullanmışın tebrikler.
(bkz: sırf sen üzülme diye susuyorum)*
Öyle ya da böyle başarılı adamları severim. Bir inançsız olarak kendilerini kutlarım.
gerçekten yazmışlar bir de ya. * (bkz: ateist olma sebebi)
(bkz: cümle) bak yazdım.
O rahmet kelimesinin yaşayan örneği idi, öyle bir nuru vardır ki 18 bin alemi kuşatır.
Ger Muhammed gelmeyeydi aleme,
Tâc-ı izzet irmez idi ademe.
peygamberimiz hakkinda deniliyor ki muhammedin neden hic mucizesi yok?
arkadaslar, peygamber efendimizin en buyuk mucizesi Kuraini kerim' dir.
peygamberler peygamberi . muhammeden resulullah.
vesselatu vesselam ya resulullah!
şimdi onun yolundan gittiğini söyleyen din bezirganı orrrspu çocuklarının adını bile ağzına almaması gereken alemlerin peygamberidir.
şimdi yaşıyor olsaydı şimdiki yobazların mı yoksa cahiliye devrindeki putperestlerin mi daha kötü olduğu konusunda şüphe duyardı
iyi ki ümmetindeniz, yoksa halimiz nice olurdu?
şefaat ya resulallah!!!
peygamberdir. daha âlâsı var mıdır? sayılı insanlardandır.
kendisi şizofrendir.
(bkz: allahı seven 999999999999999999 kişi bulabilirim)
en sevgilimiz.. anam babam feda olsun sana.