bugün

hayırcılar istiyor ki;
-ülkede istikrar partilere değil devlet geleneğine bağlı olsun,
-yargı işlesin, fetö gibi kuruluşlar devlete nüfus edemesin,
-yargı işlesin kimse çıkıp erbakan'a, demirel'e darbe yapamasın,
-yargı işlesin ve kimse oğlunu testis kanseri gösterip askerden kurtarıp sonra 2-3 çocuk sahibi yapmasın,
-yargı işlesin ve eşitlik olsun, kimse kimsenin başörtüsünü açmak için saldırmasın ama kimse de çıkıp 70 kişi üzeri çıplak şekilde benim başörtülü bacımın üstüne işemiş diyemesin dediğinde de yalan olduğu ispat edilirse faturası kesilsin,

hayırcılar istiyor ki;
-anayasa mahkemesini parti başkanı atamasın, hukuk sistemi kendi içerisinde bir dengeye girsin ve parti güdümüne girmesin.
-hsyk'yı partililer ve hukuktan zerre anlamayanlar seçmesin, hakimler ve savcılar seçsin.

hayırcılar istiyor ki;
-devlet bahçeli gibi adamlar türkiye'nin kaderini belirleyemesin, yeterli imzaya rağmen kanunsuz bir mahkeme kararı ile genelkurul toplanmasının önüne geçemesin ve demokrasi işlesin.

hayırcılar istiyor ki;
-diyanet işleri başkanlığına 6.8 milyar tl para ayrılıp, diyanet işleri başkanı mercedes ile turlamasın. ( 6,8 milyar TL, aralarında ekonomi, kalkınma, enerji ve tabii kaynaklar, bilim sanayi ve teknoloji, çevre ve şehircilik, sağlık, kültür ve turizm bakanlıklarının da yer aldığı on bir bakanlığın her birine ayrılan bütçeden fazladır.)

hayırcılar istiyor ki;
-şaibeli muhsin yazıcıoğlu suikasti aydınlatılsın, din istismarlığı ortadan kaldırılsın ve adalet gelsin.
ve en önemlisi ben istiyorum ki, eğitim eğitim eğitim!
bu ülke silah da üretsin araba da üretsin ama okullara ve fen ilimlerine özen gösterilsin.

kısacası cehalet bitsin, insanları kandırmak için suni gündemler yaratmak bitsin ve adalet-eşitlik ortamı gelsin.

kimse kusura bakmasın türkiye'de bunların zerresi yok ve bir partiye hem meclisi hem yürütmeyi hem mahkeme organlarını hem müdürlükleri hem orduyu verdiğinizde benim bu istediklerim yerine gelmeyecek. birilerinin taşağının keyfi ne isterse o gelecek.

bu yüzden hayır.
saat 12 olmadan bu başlığı bir başa yaparım.
görsel
suriyeye demokrasi döşemek için götümüzü yırtarken türkiyede yeni saddamlar, esadlar üretecek yolu açmanın gerekçesini anlamak istiyor.
hayırcılar istiyor ki;
-ülkede istikrar partilere değil devlet geleneğine bağlı olsun,
-yargı işlesin, fetö gibi kuruluşlar devlete nüfus edemesin,
-yargı işlesin kimse çıkıp erbakan'a, demirel'e darbe yapamasın,
-yargı işlesin ve kimse oğlunu testis kanseri gösterip askerden kurtarıp sonra 2-3 çocuk sahibi yapmasın,
-yargı işlesin ve eşitlik olsun, kimse kimsenin başörtüsünü açmak için saldırmasın ama kimse de çıkıp 70 kişi üzeri çıplak şekilde benim başörtülü bacımın üstüne işemiş diyemesin dediğinde de yalan olduğu ispat edilirse faturası kesilsin,

hayırcılar istiyor ki;
-anayasa mahkemesini parti başkanı atamasın, hukuk sistemi kendi içerisinde bir dengeye girsin ve parti güdümüne girmesin.
-hsyk'yı partililer ve hukuktan zerre anlamayanlar seçmesin, hakimler ve savcılar seçsin.

hayırcılar istiyor ki;
-devlet bahçeli gibi adamlar türkiye'nin kaderini belirleyemesin, yeterli imzaya rağmen kanunsuz bir mahkeme kararı ile genelkurul toplanmasının önüne geçemesin ve demokrasi işlesin.

hayırcılar istiyor ki;
-diyanet işleri başkanlığına 6.8 milyar tl para ayrılıp, diyanet işleri başkanı mercedes ile turlamasın. ( 6,8 milyar tl, aralarında ekonomi, kalkınma, enerji ve tabii kaynaklar, bilim sanayi ve teknoloji, çevre ve şehircilik, sağlık, kültür ve turizm bakanlıklarının da yer aldığı on bir bakanlığın her birine ayrılan bütçeden fazladır.)

hayırcılar istiyor ki;
-şaibeli muhsin yazıcıoğlu suikasti aydınlatılsın, din istismarlığı ortadan kaldırılsın ve adalet gelsin.
ve en önemlisi ben istiyorum ki, eğitim eğitim eğitim!
bu ülke silah da üretsin araba da üretsin ama okullara ve fen ilimlerine özen gösterilsin.

kısacası cehalet bitsin, insanları kandırmak için suni gündemler yaratmak bitsin ve adalet-eşitlik ortamı gelsin.

kimse kusura bakmasın türkiye'de bunların zerresi yok ve bir partiye hem meclisi hem yürütmeyi hem mahkeme organlarını hem müdürlükleri hem orduyu verdiğinizde benim bu istediklerim yerine gelmeyecek. birilerinin taşağının keyfi ne isterse o gelecek.

bu yüzden hayır.
basbakanimiz binali beyi cok seviyorum bu nedenle hayir diyorum. binali bey hep basimizda kalir insallah.
kalem istiyoz, kitap istiyoz, okumak istiyoz..