bugün

tarafsızlığın sadece bir tarafa doğru yontulduğunu gösteren bilmem kaçıncı rezilliktir. gerçi namus ve şeref üzerine yemin edip o yemin tutulmayınca bunlarda cahil cesaretine kapılıyor doğal olarak..

görsel
Hayır diyenleri tehdit ederek vazgeçiremezsiniz. Ümit Özdağ MHP eski millet vekili terörist mi? Açın konuşmalarını dinleyin. Neden hayır denmeli madde madde sıralıyor. Fazla söze gerek yok bundan sonrasında.
Mantıken doğrudur lakin ifade ediş biçimi yanlıştır. Ben de pkk ile aynı tarzda bir oy vermeyi asla doğru bulmuyorum, yapan da ya nadandır yada gavûrdur diyorum. Lakin bu gün partilerin ve insanların büyük kısmı benlik hissiyatına kapılmıştır çünkü bu değişiklik azınlıkları zayıflatacak ve merkezi otoriteyi güçlendirecektir. inşaallahu tealla bu azınlıklar hep solcu olacağı için ben de başkanlığa destek veriyorum.
o başsavcı vekilinide, başsavcısını da tarihe gömeriz o zaman.

kimse kendini allah sanmayacak. kimse halktan üstün iradeye hasıl bulmasın kendini.

kendini halkın üstünde görenlerin sonu;

(bkz: saddam) (bkz: kaddafi)

akıllı olun.
yılları deviren bölücü terör örgütü pkk bile böyle bölemedi ülkeyi.
(bkz: fetö nün evet dediği referandum)

asıl tehlike olan adamın adil davranma konusunda başı çektiğini düşündüğünüz bir yapıda olması.

savunduğu savlara bakınca ise zekası ile ters orantıda bir makamda bulunması.

ve ben bu söylemlerin izinsiz olamayacağını veyahut talimatsız yapılmayacağını düşünüyorum.
Yakinda, hayir cikarsa apoyu serbest birakiriz bak teroriste destek olmus olur vatan haini olursunuz diyecekler bence. Ne de olsa adamlar ne yaparsa yapsin bir sekilde muhalifler suclu oluyor.
Kafalarını kullanamayan özürlü insanlar topluluğu.
Buyursunlar...

Şeref eksikliği çok ayrı bir mevzu. Bunlar bulunduğu makama ve mevkiye şerefiyle gelen adamlar değil.
her benzetmede dedim hala diyorum; hayırcıları teröristlerle özdeşleştirmekten başka evet dedirtmek için argümanları yok.
hangi cumhuriyet'in başsavcıvekili olduğu belli olmayan zat'ın açıklamasıdır. sanırım hayır diyenleri halayla sınırdan geçirecekler.
yüzüne gün gelir devran gömer demek isterdiğim şahsiyetsiz zaat.
çok güzel muamelelere layık bir tipin açıklamasıdır.

önce o sıfatındaki cumhuriyeti çıkarıp bir kenara koyması lazım. ona layık değil.
(bkz: halkı kin ve nefrete teşvik suçu).
Türkiye'de rejim değişiyor diyen hayırcılar rejimin en büyük düşmanı pkk' yla beraber Hayır diyor.
sonra da "neden pkk ile aynı muameleyi görüyoruz" diye çemkiriyorlar.

herkes hak ettiğini yaşar demek ki layık oldukları davranış şekli buymuş.
yalamalara doyamamış kamu görevlisi sözü.

o değil de neden seçim yapıyoruz zaten? tayyip padişah olsun, bizi de boşa uğraştırmasınlar.

ayrıca pkk'nın eyalet sistemi istemediğini savunacak kadar geri zekalı olanlarla oyumun bir olmasını istemiyorum.
Kişilerin goruslerine saygi duyulmalı dedikten sonra evet diyen insanlara türlü türlü hakaret eden hayircilar görüyorum. Kimse kimsenin görüşüne karisamaz ister hdp ile ayni oyu verirsin ister mhp ile. Saygilar
an itibari ile kız bekir'in açıklaması ile güme gitmiş beyandır.
Demek akepe ile aynı masaya oturabileceğiz. O halde hayırlı günlerde buluşmak üzere.
Işid de allah çağrısı yapıyor. Biz de size, evetçilere terörist muamelesi mi yapalım? iyi valla...
onu da yargılayacaklar !
(bkz: milli iradeyi tehditle yönlendirmeye cüret etmek)

(bkz: pkk nın evet demesi)

(bkz: akp nin suriye de pkk devletine eyvallah etmesi)

(bkz: egemenlik kayıtsız şartsız milletindir)
Fetullah da 2010 referandumuna evet diyordu. O zaman o referanduma evet diyenlerin devran döndüğü zaman fetöcü gibi yargılanmaları lazım .
aşağılık kompleksi işte

apo ile aynı şeye evet diyecekler

ama halka ne hikaye yumurtlayacaklar.
referandumda "hayır" demeyi düşünüyorum ve bu yüzden terörist muamelesi görmek üzereyim. bununla beraber çözüm sürecinde hdp ile aynı çizgide olan da şimdiki evetçi tayfaydı. o halde onlar da aynı muameleyi görsünler.