bugün

içlerindeki insan nefretini hayvan sevgisi maskesi altında saklamaya çalışan ruh hastaları olmalarıdır.
hayvanlarına asla laf söylemeyin size hakaret edebilir, sizi dövebilirler.
hayvan olmaları. insanlıktan nasibini almamış olmaları.
insanlıktan ümidi kesmiş olmaları.
Hayvanları çok sevmeleridir. Birazda insan sevin insafsızlar.
Hayvanlardaki saflığı görmüş olmaları, bir bebeklerde bir de hayvanlarda böylesine saflık vardır.
hayvanların bazı insanlardan daha zeki olduklarını kabul etmeleri.
genelde hayvanlar arasında ayrımcılık yaparlar. kedi, köpek haklarını çok iyi bilirler ama hiç karınca haklarından söz eden hayvansever görmedim.
yanlarında 124212531234 tane köpek ya da kedi gezdirmeleridir.
Yaptıkları iyiliği şov haline dönüştürmek diğer insanların rahatsızlığını umursamamak olabilir evet hayvanseverler gözüme çok batıyorsunuz dikkat edin.
https://odatv.com/vid_video.php?id=8FAE7
Hayvan severlerin ortak özelliğinin ne olduğu bilinmez.
Lâkin; hayvan sevmeyenlerin ortak özelliğinin ne olduğu bilinir.
Kâfir olmalarıdır.
Yaşam, Allah'ın yeryüzünde ki ayetleridir. Bu yaşama Allah rızası için saygı sevgi koruma uyma göstermeyen herkes istisnasız kâfir olur.
Unutmadan: kâfir olmak Allah'a inanmak inanmamak veya onun varlığını bilmek bilmemek ya da bir din inancı taşıyıp taşımama ile alâkalı bir durum değildir.
Bilâkis, kâfir olmak için Allah'a inanmak gerekir. Tıpkı evlenilmez elinden bir şey yenilmez diye Allah'ın yasak koyduğu müşrikler gibi...
Bunu kim diyor?
Allah, Kur'an da ankebut suresi 61. Ayet de kâfirleri tarif ederken "onlara sorsan yeri göğü kim yarattı dersen Allah derler" diye.
Yaratılanı severiz , yaradandan ötürü.
Hayvanlara insanlardan çok değer verirler. En azından ben öyleyim. Sokakta gördüğüm kedi köpeklere daha çok dikkat ediyorum. Daha çok özen gösteriyorum insanlardan.
Geneli naif insanlardır.
Aklı başında, vicdanı olan ve canlıya değer veren duyarlı bireylerdir. Diğerleri gibi dağdan inme akılsız boş beleş tipler değillerdir. Çok şükür.
Hayvanlarla konuşmaları ve onların kendilerini anladığına şiddetle inanmalarıdır.
Deli ayol!
hayvanları insanlardan fazla sevmeleri.
yok yok..eşek sikenlerden bahsetmiyorum.
ölen muhabbet kuşlarına üzülüp internet üzerinden duyar kasarlar mesela. dur bakalım ne yapmıştın en son? ha parfüm sıkmıştın hayvanın bulunduğu yerde herhalde. di mi sayın sözde duyarcı seni? parfüm kullanmasan olmaz.
Ortaktan ziyade ezici çoğunluğu sosyete ve zangin camiasından kimseler olup bazen gerçek kürk giymek gibi bir paradoksa sahip.