bugün

bu aralar moda. ekranlara çıkıp kurban kesenlere hakaret etmek, ulan adam hayvan sevmese etini yermi.
haytapın misyonudur. Korumak, kollamak.
Bugün yayınlanan hukuk danışmanlarının ibretlik yazısını herkes okumalı, afişi de okuyun lütfen. Şaka gibiler.

görsel
insan sever olmamak da peşinde gelen sevgi eylemi.
INSAN OLMAKTIR.
rezil bir yaratık olmaktır. kesinlikle.
günümüzde hayvan severlik, hayvanını severlik olmuştur.
kendi hayvanına geçtiğin ihtimas, hayvanseverlik değildir.
yerine göre insan sever olmaktan daha keyiflidir, huzur vericidir.
(bkz: hayvansever)
azcikta insan sevin insan. hayvanlığın lüzümu yok.
Bence fobi hariç hayvan sevmeyenler toplumdan uzaklaştirılmali, tedavi edilmeli.
hayvan sever olmaktan öte oldu benimkisi.

barinak cocuklarim var sokaktakiler var. hepsinin annesiyim. tedavilerine kosup ihtiyaclarini karsiliyorum. yasasin analik!
halkımızın yanlış anladığı. eşek, kedi, köpek hatta ördek sevenler var ama öyle böyle değil.
hem kendini hem karşındaki hayvanı mutlu etmektir, bir köpeğin karşılıksız sevgisine sahip olabilmektir. bu dünyadaki en tehlikeli canlının insan olduğunu fark edebilmektir.
Bir çok insana göre kedi ve köpek sevmekten ibarettir.
Bazı hayvanlara uyuz olsam da çoğu hayvanı severim. Bu beni hayvan sever yapar mı?
iyilik sever olmak demektir.

kebap yemek değildir.
Sen hariç.
Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diye bir söz var ya, bana yönelik bir hareketi yoksa ben bütün hayvanları severim. Sonuçta onlar da senin benim gibi bir yaşam formu.

Benim özel ilgi alanım kediler. Genel olarak kedigilleri seviyorum ama evde vaşak besleyemiyoruz.
Hayvansever* olmak dünyanın en güzel şeylerinden biri. Bu güzel yavrulara her anlamda yardım edebilmek önemli. Biraz insanlık biraz da vicdan gerekiyor sanırım.
Yanlıştır. Doğrusu "hayvansever olmak"tır.
Kuzu pirzolaya asla hayır diyemiyorum.