bugün

neden hayvan olmak istiyorsunuz ki?

böyle bir imkanınız da olamayacağına göre ağır işsiz olmalısınız.
Az insan olunda doğru dürüst başlıklar açın. tartışalım Kaynaşlim.
Kesinlikle ördek hem yürüyen ,hem uçabilen aynı zamanda yüzebilen bi hayvan.
(bkz: çirkin ördek yavrusu)
Kedi diyen ibnedir vurduruyodur.

Ben piton olurdum.
kedicik. asla kedi değil, kedicik. kediler çok şerefsiz ama kedicikler tatlı o yüzden kedicik.
kaplumbağa.
kelebek, uzun yaşayıp ne olacak.
ya kürküm için öldürecekler,ya dişlerimden kolye yapacaklar,ya havuza yada kafese koyacaklar. bir gün yaşarım
dolu dolu yaşar özgür bir şekilde acısız ayrılırım bu dünyadan.
At. Asaletiyle boy ölçüşebilecek yoktur. Atik, zeki ve duygusaldır. Ayrıca insana en yakın hayvandır. Sebebi de rüya gören tek hayvan olmasıdır.
Ya miskin hayvan yda koala.
görsel
-küçükken kovboyculuk oynardık
ben AT olurdum.
biyolojik olarak omurgalılar sınıfına giren bir hayvan çeşidi olan insana sorulabilecek en saçma soru.
Arap dışında her hangi bir hayvan.
Ambiti.
ejderha olurdum kesin ejderha olurdum. yakardım alayını
Bozkurt.
hayvanligin luzumu yok simdi aksam aksam yaa.
Kuş.

Belki mavi alakarga, belki martı, belki leylak gögüslü gökkuzgun, belki menekşe sırtlı sığırcık...

Ya da bir elektrik telinde serçe. Kim bilir belki bir Arap bülbülü. Ya da geniş kanatlarıyla bir albatros.

Belki minicik bir sinekkapan. Belki siyah enseli hükümdar kuşu. Bir kerkenez olmayı da çok isterdim aslında. Ya da atmaca. ibibik de olabilir. Ve tabi kızıl sırtlı örümcek kuşu.

Ben kuştan kuşa dönüşebilen bir kuş olmak isterdim...
Sivrisinek.
Gergedan.

Söylemesi zevkli.
at olmak isterdim.
ulan ciddi ciddi beyaz tavşan yazacaktım.

gaplumbağı demişler, ne yazayım bura ciddi?

ciddiyet..
gocuman bir ayı olurdum böyyük böyle gocuman.
(bkz: panda) alternatif (bkz: bal porsuğu)
tabiki de kartal. asil guclu. yalniz .yuksekten ucan . kargalar suruyle kartallar yalniz ucar. kilometreler uzaktan denizde gordugu yilani penceleriyle kistiran hayvan olmak isterdim . kanarya gibi kafeslerde yasamak degil kendimi dogaya salmak isterdim .