bugün

prezervatif içeride kaldı ne yapmalıyım diye bir soru çıkmıştı gazetede.
19 yaşındayım.2 senedir para karşılığı hayat kadınlarıyla ilişkiye giriyorum.Geçen ay hayatımda ilk defa bir kız arkdaşım oldu.Bana " incilerini elime boşalt " dedi .inci derken ne demek istedi anlamadım.Benden ilişki karşılığı inci falan mı takmamı mı istedi ? Rumuz: inci
(bkz: inci sözlük yazarlarının haydar dümen ziyareti)
haydar dümen eskiden zaga'ya katıldığında, canlı telefon bağlantısı yapan kız arkadaşımın kendisine sorduğu sorudur.

- haydar bey bir röportajında, bir hayvanla cinsel deneyimi olduğunu söylemişti. * ben o hayvanı soracaktım. neydi o?
+hocam şeyyy...
-anladım çocuğum geçer o yatağı büyütün ne bılıym nazık davran bı de kıtabımı oku.
''sevgilim ağızıma boşaldı hamile kalırmıyım'' bu sorudan sonra başka bir soruya baktım ki o daha komik ti ''çocuk vajinadan mı çıkıyor?'' gerisini gülmekten okuyamamıştım.
-hocam 12 kişiyle ilişkiye girdim vajinamdan kan gelmiyor neden olabilir? sorusu örnek olarak gösterilebilinir.
hocam biz partnerimle oral seks yaptık ve ben boşaldım. hamile kalmasından endişeliyim.
haydar dümen'in formspring sayfasından bir dialog:

soru:hocam haftada kaç kez sikişmek lazım? ha bir de enseste karşı mısınız? hayat ne güzel dimi vapurlar falan..

cevap:takvim yazıyorsunuz. 09.02.2009. 9'un yanında solda sıfır, sildiniz. kaldı mı 9. 2'nin yanındaki sıfırı da sildiniz. kalan 9'la 2'yi toplayın, 11. 2009'daki iki sıfırı kaldırın, 29. 11 ile 29'u toplayın 40 yapar. mhp'nin kuruluş yıl dönümü.
40 kere sevişin haftada.

not: formspring sayfası fake.
"Penisim sertleştiğinde pizza kulesi gibi eğik duruyor. ileride çocuğum olursa boynu bükük doğmaz değil mi?"

"2 ay sonra evleneceğim. Beni çocuklar leyleklerin getirdiğine inanırdım, sonra anladım. Evlililk rayına girene kadar çocuk doğurmayacağım. Eşimle sorun yaşamak da istemiyorum. Nasıl korunmalıyım. Ailem evden çıkışımı yasakladı. Düğüne kadar evden çıkmayacağım? Ne olur bana yardım edin"

aynı derecede yaran haydar dümen cevapları için; http://www.internethaber....soru-geldi-ki-235473h.htm
edit: bu olay gerçekten yaşanmıştır.

sevgili haydar bey! ben çok az mala vuruyorum da acaba bu ileride bana kısırlık etkeni olabilir mi?
- Dümen Hocam bütün bu soruları kendinizin yazıp gönderdiğiniz söyleniyor?
- Yok canım, kem küm...
partnerimin penisini yalarken ağzım uyuşuyor, ne yapmalıyım?
hocam, partnerimle korumasız ters ilişkiye girdik, çocuğumuz ters-i pis biri olup çıkmaz, değil mi?
Bir arkadaşım okumuş anlattı. Tam olarak olmasana ana fikri şu şekilde,
- haydar bey altmış yaşında bir erkeğim karım ise otuz yaşın artık onu mutlu edemediğimi düşünüyorum ne yapmalıyım?

- karşı dairenize genç ve yakışıklı bir erkeğin taşınmasını sağlayın.
Sevgilimle cinsel ilişkiye girdik ama o anda prezervatif bulamayınca çorap kullandık. Yine de hamile kalır mı?

CEVAP: Ne biçim şey bu? Yaşadıklarınız gerçekten tehlikeli ve psikolojik açıdan yıpratıcı. Çoraplarını her gün yıkıyor musun, bari oradan teselli bulayım. Sorduğun soruya ben değil yukarıdaki karışır. Çünkü çorabın gözenekleri fazla. Nasıl bir çoraptı? Yün çorap mı, naylon mu, pamuklu mu?
-------
23 yaşında genç kızım. Akşam eve gelirken otobüse bindim. Yer olmadığı için ayaktaydım. Birinin elinde saplı süpürge vardı. Otobüs sallanınca sapı sert bir şekilde cinsel organıma denk geldi. iç çamaşırımda kan vardı. Acaba kızlığım bozulmuş mudur?

CEVAP: Sevgili yavrum, senin süpürge sapını literatürüme ekledim. Süpürge sapıyla olanını ilk defa görüyorum. Korkma, kızlık zarın duruyor. O kanama başka nedendendir.
-------
8 yıllık evliyim, çocuğumuz olmuyor. Gitmediğimiz doktor kalmadı, en sonunda bir yaşlı teyze bulduk. 150 çifti çocuk sahibi yapmış. Özel bir iksirle vajinama rakı koyacakmış. 300 lira alıyor. Ne dersiniz?

CEVAP: Yanar, yavrum yanar. Rakıda yüzde 45 alkol var. Sevgili okurum onun aklı var da sizinkisi nerede? Sen kadına şart koş: Sana yok yakmaz derse, önce sende deneyelim, eğer yakmazsa ben sana 500 vereyim de.
-------

15 yaşında gencim, kız arkadaşımın ayağına boşaldım. iç çamaşırını çekerken spermler bulaştı. ikimiz de çok korkuyoruz, sizce kız arkadaşım hamile kalmış olabilir mi?

CEVAP: Değerli okurum, kızın ayağında ne işin vardı? Her yer bitti de bula bula ayağını mı buldun? Ayak fetişisti misin, yoksa tepişiyor muydunuz? Bakalım daha neler duyacağız. Kızım şimdi sözüm sana: Madem ayağına boşaldı git yıka, sonra giysene kıyafetlerini.
prezervatif bulamadım çorap kullandım sevgilim hamile kalmış mıdır?

edit:ben sormadım.
Hocam, ben günde 4-5 kez mastürbasyon yapıyorum. Sonrasında ellerimin derisi kupkuru oluyor, morarıyor. Acaba mastürbasyonla mı ilgili?

CEVAP: Yavrum morarmaz mı? Sen böyle gidersen yaşlandığında derin saydamlaşır. Sen söz dinle, elinin de, damarının da ruhunun da rengini bozma. Morartma, mastürbasyonu haftada ikiye indiriver.

------

Soru: Merhaba hocam, ben üniversite öğrencisi bir genç kızım. Şu ana kadar beş erkekle beraber oldum. ilk birlikte olduklarımda her şey yolundaydı yalnız son erkek arkadaşımın penisi biraz büyük olduğu için her sevişmemizde çok acı duyuyorum. Ne yapmalıyım? Lütfen bana yardım edin. Rumuz: Ayşenur

Yanıt: Değerli okurum, doktorların da elinin ayağının bağlandığı noktalar olur. Partnerinizi seviyorsunuz mutlusunuz ama penisi büyükmüş. Onu da biz küçültemiyoruz. A: Derhal partnerini terk et yeni birisi bul. B: Teknik öğrenmek bakımından doktora gidebilirsiniz. Sorun acıysa bu halledilebilir. C: Olayı olduğu gibi kabullenir. Zamanla alışırım dersiniz. Bana sorarsınız B şıkkını kullanın. O acıları yok edelim ki rahat keyifli bir birliktelik yaşayın.

http://haber.mynet.com/de...ov/501744/25#haber-baslik
Haydar Bey, kız arkadaşım doğum kontrol hapı kullanmak istemediğini söyledi. Ben kullandım ilişkiden önce. Kız arkadaşımın hamile olma riski var mı?

Bu kadar da olmaz...
Sevgilim donuma attırdı, ben de donumu yukarı çektim hamile kalır mıyım?
merhaba hocam sevgilimin bekaretini bozmadan hamile bırakmam mümkün mü?

cevap: aşırtma vurursan neden olmasın evladım...
http://g.mynet.com/i/169/...-ilginc-mansetler--13.jpg
hocam evde prezervatif kalmadığı için çorap kullandık kız arkadaşım hamile kalırmı?
hocam ben yazacak soru bulamadım benim sorunum yok acaba bu cinsel hayatımı sekteye uğratır mı ?
+arkadaşım dikiş biliyor acaba kızlık zarımı dikebilir mi?

+çok mastürbasyon saç döker mi?

+hocam condom yerine balon taktım kız arkadaşıma bir şey olmuşmudur?

+vajinamı deterjanla yıkadım namusum temizlenmiş midir?
- : eğlence arayan ergen .
+ : haydo baba .

-hoca sin30.cos60 kaç yapar?
+1/4
-nanıskim bildi . zaten haydan gelen huya gider.
+evladım bu duruma ava giden avlanır atasözü daha uygun.
-mnıskim sikti attı .
+ayrıca göte giren şemsiye de açılmaz.
-sus yeter bokunu çıkarma .
+öyle göte böyle yarak .*