bugün

Herkes bilir ki yüzsüz biriyim.
Bu yüzden bende bu sayı 25 30 lara varıyor.

Peki ya siz??
daha hiç reddedilmedim
not: daha bir girişimim olmadı.
Saymadım hiç. 50'yi geçmez
yakışıklı ve güzel insanlar için anlam ifade etmeyen soru. onlar reddedilmeye değil reddetmeye alışıktır zaten.
hiç. çünkü teklifler hep karşıdan geldi !..
ilkokuldan lise yıllarına kadar sayacak olursak sanırım 10 defa reddedildim.
Hiç. Çünkü kızlara açılacak özgüvenim yok. O yüzden arkalarından götlerine bakıyorum. Göz ucuyla falan o da.
Çok reddedildik, çok da kabul edildik, kadın erkek arasındaki oyunun içinde olan bişey o...

Demirden korkuyorsan trene binmiyceksin.

Hiç ummadığımız kadınlarla birlikte olduk, bunu serçe parmağımla avlarım dediğimiz birçok kadından da tokat yedik...

Almanya da yaşayan benim açımdan, kitap konusu olabilecek bir başlık bu.
7 8 kişiye acilmisimdir hayatım boyunca, sadece 1 kişi kabul etti. varın gerisini siz düşünün.
(bkz: sağa ne)
1 kez reddedildim iyi kalpli saf biriydim kız bizi koparmak için yanaşıyormuş baktı bende para nanay 3 hayırla uğurladıydı.

reddetmesi koymadıda neyse gururumu kırmıştı.
bir kere o da söyle oldu.

(bkz: #46735754)
muhtemelen 2.
Kadınlar ilgimizi 1.5 km öteden anlarlar reddedilme ihtimali olmadığı için de çoğu zaman üzerimize gelirler. Kendimizi ilişkinin içinde buluruz.. doğada eşleri dişi seçer.

Hayatım boyunca 2 kadına açıldım . Ikisi de evetle hayırın tam ortasında , her anlama gelebilecek ama hiçbir anlama gelmeyen yarak gibi cevaplar verdiler o günden sonra kimseye yürümedim. Senede bir yürüyen birileri olur .çekici bulmuşsam eni kuci vokke, kuci kuci vokke.
Geçen sene, beğendiğim sarışın bir çocuk vardı, bir ortak arkadaşımıza bahsettim. O da siz olursunuz bak, ikiniz de sakin mülayim insanlarsınız falan filan dedi.
Sonra bu arkadaş bu sarışın çocuğa üstü kapalı benden bahsetmiş, bence biz uygun değiliz demiş çocuk da. Amenna. Beni tanımadığı için böyle düşünmüş olabilir.

Kısmen reddedildim bu şekilde yani.

Asıl gıcık olduğum nokta bu çocuk bu olaydan sonra beni görünce nasılsın rüya falan demeye başlamıştı, gözümü devirerek iyiyim siz dedim, böyle nispet yapar hareketlerden nefret ederim. Şu an bu çocuk beni görünce başını öne eğip yolunu değiştiriyor, anormal kişilik.
nasıl ya? kabul de mi edilebiliyorduk?
Ben en çok reddedilen kadınlara hayret ediyorum. Üzerine gittikleri adamın kendilerine ilgi duymadığını biliyorlar. Bu nasıl bir cahil cesareti, bu nasıl bir hırs. Bu nasıl bir narsizm amk.
2 kez reddedildim. daha da uğraşmadım.