bugün

memnun değilim ama bir şekilde yaşıyoruz işte ne yapalım kader bu çile bu.
hoş olayım olmayayım hayat benim kime ne? haydar haydar selamlar.
memnun olmasam değişen bir şey olacak mı sanki de. he he çok memnunum.
memnun olmasam değişen bir şey olacak mı sanki de. he he çok memnunum.
Bu aralar memnunum. Bir de şu sınavları sorunsuz atlatabilsem çok daha memnun olcam.
Başım iki gündür çok ağrıyor o olmasa memnunum kendimle çok kaliteli zamanlar geçriyrm, zaman kaybım yok en azından.
Ünlü düşünür serdar ortaç'ın da dediği gibiyim.

"Hayaaaağğğttt beni neden yoruyorsun?!"
Bok gibi.
Her istediğim olsa, yinede isteklerim bitmez sanırım, o sebeple, mevcuda razıyım.
Memnun olmayıp üzüleceğime, memnun olmak, ruh sağlığım için en iyisi, sanki.
Hayatımdan her anlamda memnunum;
istediğim yerdeyim, mükemmel bir ailem var ve büyük olmasa da sıklıkla güzel şeyler oluyor hayatımda.
Lakin hayattan memnun değilim;
çok acımasız,
çok adaletsiz zira.
hayatındaki her şey yolunda gitse de,
Hayata karşı duyarsız yaşayamıyor insan;
Olup bitene kulağını tıkayamıyor,
Sağduyu yoksunluğu canlı ve akıl sahibi bir varlığı ottan farksız kılıyor.
Dünya'da çok kötü şeyler oluyor kuzum;
Görünürde ipler bizim elimizde olsa da,
hayat bizi domine ediyor ve ne yazık ki canlılara eşit değil kafasına göre davranıyor.
degilim.
hic de olmadim.
ama isik var bu sene benim senem.

uzerimdeki sansizlik birden kalkti sanki.
saka gibi..

hep harekete geciyordum bu durumu ddgistirmek icin olumsuz sonuclaniyordu.
bu sefer oluyor ama.

oyle durup hicbir sey yapmayarak bu durumdan kurtulmayi beklemeyin.
memnunum. nefes alıyoruz, hayattayız. başımı sokabileceğim evim var. keyifliyim. hobilerime zaman ayırıp, kendimi geliştiriyorum. geleceğe dair güzel planlar yapıyorum.
2 gündür dans ediyorum sürekli. Abi hayat güzel ya özellikle de beklentin olmayınca. Anı yaşayın bir daha gelmicez dünyaya.
Memnunum aşkitom. Her şey daha güzel olabilirdi belki ama her şey daha kötü de olabilirdi. Ben her şey daha kötü değil diye iyiyim ve her şey belki bir gün daha güzel olur diye umutluyum. Çok şükür diyoruz ve beni öpcüklerle uğurluyoruz.
Birkaç şeyin gerçekleşmesi sonucunda, evet sanırım memnunum artık be diyeceğim günü bekliyorum. Olmazsa da cevabım sonuna kadar hayır kalacaktır. Hoççakalın.
Memnun olan insanların olduğunu bile hayal edemiyorum açıkçası.
Degilim. Böyle hayatın amk.
Bilmem. Dostlarım var. Maddi güçlüğüm çok yok.
Bugün çıktık ve dolaştık. Arabamızı soteye park edip köşedeki eskitoprak tatlıcıda bir tatlı yiyip kalktık. Göl kenarından geçerken Bizans’a sövdük. Hayatımıza girecek kadınların bizi birbirimizden koparmaması üzerine sözleştik. Gece iyice sessizliğe erince dağıldık.

Güzel dostlarım var. Kaliteli, esprili ve entelektüel adamlar. Aile bağları kuvvetli bir ailem var. Komşuluk ilişkilerinin kuvvetli, doğa imkanlarının bol olduğu kırsal bir çevrede yaşıyorum. Voah seviyesinde memnun değilim. Sürekli hayatıma sövecek kadar karamsar da değilim. Bir şekilde yaşıyorum ve yoluma bakıyorum. Kaliteli adamlarla hayat en azından çekilir oluyor.
değilim fakat bu durumu değiştirmek için adımlar atıyorum. memnun oluncaya kadar devam.
t. sözlük içi bir soru.
Hayatım boyunca hayatımdan memnun olmadım. Hayır şu ana kadar isteyip elde edemediğim bir şey olmadı. Şükür durumumuz iyi kendimize göre zeki de sayılırım.Çoğu kişinin hayal ettiği şeylere de sahibim ama insanoğlunun doyumsuzluğundan mıdır nedir Aklımı kaçırıcam artık şu memnuniyetsizlikten.