bugün

ilk gittiğinde çay isteyen insandır.
bir kahveye 5 milyon versin o zaman dedirten insandır
bir kahveye 10 lira vermeyip aynı zamanda mükemmel frappuccino ve beyaz çikolotalı mocha yapabilen insandır.*
karabükte ikamet eden insandır.(erkek arkadaşlarıyla site kahvesine kız arkadaşlarıyla güven pastanesine gidendir)
kendimden bilirim, gayet olağan bir durum.
kahve yapmayı bilen insandır. herkes starbucks'a gitmek zorunda değil, şaşılacak bi durum değildir.
6 milyar küsür insandır.
(bkz: hic gitmemis birini stabucks a goturun kampanyasi)
7.5 lirası cebindedir.
staj parasını kullanmaya kıyamayan öğrenci gençliği...
gün geçmiyor ki bir starbucks daha kapanmasın. e doğal olsa gerek buda bu yaşam standartları bu şirkete yetemez.
eğer bu kişi arkadaşınızsa ve "daha önce gitmedim" demeye utanmışsa, starbuck'a ilk gidişinizde anlarsınız.

-ne içersin?
-ben bi sütlü kahve alayım.
yahudilere katkıda bulunmak istemeyen insandır.
kendine hizmet edilmesini seven, self servisten hazetmeyen insandır. hem gloria varken napsın starbucksı.
kahvesini evinde tv izlerken içmeyi seven insandır.
Henüz kirlenmemiş insandır. Gitmemesi mümkünse önerilir. Değilse eeaaammo...
tercihleri doğrultusunda canı istediyse gitmeyen fakat bu özelliğiyle insanlık vasfını kaybetmeyen insandır.
praglının çayını içmiş, starbucks ı dünya siksin diyebilmiş insandır. arada bir türk kahvesi içer fala baktırır bu insan o kadar.
hayatından fazla bir değer kaybetmemiş insandır. popüler olduğu için bir kahveye 10 tl vermeyecek kadar aklı selim bir kardeşimizdir.
(bkz: ben) hiç gerek duymadığı, her önünden geçişimde "burası kahve kusuyor" dediğim, iyice ayağa düşmüş yerdir. belki bir gün herkes gider.
gitmeye niyetlense de starbucks örf ve adetlerini bilen bir arkadaşı olmadan asla gitmeyecek insandır.
normal bir insandır.ayrıca gitmek zorunda mıdır? onun yerine başka bir mekana gider. orada da kahvesini içer.
(bkz: marka manyağı)
Bulunduğu şehirde starbucks olmayan insandır.
orjinal insandır.
Starbuck da bişiyler içip resim çekinerek bi statu kazandığını sanan gençlere inat yapılan bir eylemdir.