bugün

düzeltmeye çalışmayıp. düzeltmeye çalışılıpta düzeltilen hayat görmedim etrafımda. düzelcek olsa jessie pinkman düzelirdi amk. belki düzelmiştir ha kim bilir? k-pax deki gibi karşımıza çıkıverir.
duzeltilcek birsey kalmamis. olmussun aglayanin yok kardes. aq asosyal pici.
20 yasindasin daha aq hayatin basi daha. Keske muhendislik icin ugrassaydin derim ben. Tip hayatini sikecek cunku psikolojim de iyi degil diyosun surekli calisacaksin falan.

Hayatin her turlu duzelir. Uni sonrasi yurt disinda calisirsin belki. Belki de orda bi hayat kuracaksindir. Orada insana daha cok kiymet veriyorlar emin ol.

Hangi isi yapacaksan yap ama en iyisi olmaya bak derim ben. Bu kadar karamsarliga gerek yok. 35 40 olsan tamam da yani. 20 aq.
Düzeltmek...
Sanırım bunu herkes düşünmüştür, ama kurmaca bir hayatı asla düzeltemezsin.
Senin elinde olan birşey değil.
Tam düzelttim derken yeniden allak bullak oluverir.
Ve bu sadece hayal kırıklığıyla sonlanır.
(bkz: hayatı ezbere yaşamak)
Aayy canimmm

Nasılda kendini özel zannediyor,
Elin dertlerini bilmeyen kendi dertlerini problem edermiş.

Bir kısım insanlar uzaya marsa bilmem nereye mekik göndermek için milyarlarca dolar harcarken dünyada ekmek bulamadığından hala ölen insanlar var.
Bi relax çemp hala ölmediysen sanslisin. dua et.
Umudunu kaybetme cevabına cuk oturan sorudur.
iyi niyetli ol ve yürekten iste.
Dış etkenler senin aklın ve yüreğin kadar önemli değil. Onlara önem ver. Bir amacın olsun.
Kendini düzelterek.
sevmediğim insanları hayatımdan sepetleyerek.
sevgili kardeşim , eğer 2 bin liradan çok kazanmak için 7 8 yıl kaybetmeyi göze alıp doktor olmayı göze aldıysan ve senin için önemli olan para ise 3 5 sene kendini daha iyi geliştir ve dil filan öğren ki okuduğun bölün onlarca insanın hayali bence şükret ve hayatına odaklan.