bugün

Küçük memeli kıza aşık olmuştum.
Hayatta bu bölümü okumam dedim okuyorum gibi be sözlük.
Bu başlığa entry girmem diyordum.
akraba çevresindeki ateistlere nefretle bakıyordum, ben asla onlar gibi olmam diyordum ama oldum.
Sevgilisi olan kızla flört etmek. Yaptığım en büyük hataydı sanırım.
Kinadigim hersey basima geldi. Asla yapmam dedigim herseyi yaptim.
Bim'den alışveriş.
Sadakat sunmaktır. Koşulsuz şartsız itaat, güven. Sonra ölmüşümdür.
zamanında yakın dostum olan kız arkadaşım ile yattım.
o pişman değil, ben pişmanım.
böylelikle erkek ile bayanın dost olamayacağını net bir şekilde anlamış bulundum.
elbise giymem demiştim.
Sigara içmek... Ti.
aç karnına 4,5 litre bira içmek. iğrenç bir gece ve sabah yaşadım.
Birine yalvarmam gidene dur demem hiç mi gurur yok sizde demişliğim çoktur. Ama sinav dünyasi böyle bir şey demek.
Fazla gurur döte vurur. Büyük konuşma sınav olur.
Gurursuzluk yapmam deyip yaptim. Bu kadar sevemem deyip sevdim. Bu kadar kotu olamaz dedim, oldu.
terkeden taraf olmak.

bunu hiçbir zaman tasarlamaz ya da aklımın ucundan geçirmezdim ama durum sizi buna sürüklüyorsa ve yapabileceğiniz bir can alıcı hamle kalmadıysa ilişki için, ister istemez kaçınılmaz sondur bu.
Hiç tanımadığım bi kızın yanına oturup ondan hoşlandığımı söylemek. Alkol vardı tabi yoksa siksen olmaz.
cumartesi çalışmak.
Internetten tanıştığim biriyle asla sevgili olmam diyodum,oldum.
Işletme okuyorum ama asla muhasebeye yönelmem diyodum 2bucuk aydir muhasabeciyim.
Şu okuldan mezun olayım şehrine bile adım atmıcam diyodum şimdi nasıl geri dönsem diye kendimi yırtıyorum.

Hayat cidden bizle cok fena dalga geçiyor.
topuklu ayakkabı giymem derdim, 3 kez giydim. püh!
Yaşıyormuş gibi yapmam diyordum. Şimdi yapıyorum.
Bi şeyi asla yapmam dediğinizde şeytan herşeyi bırakıp size onu yaptırmak için uğraşırmış.
Bide kınayan kınadığıyla imtihan olmadıkça ölmezmiş diye bi şey var.
Büyük lokma ye ama büyük söz konuşma derler. Yapmam dersin sonra hayat seni yalancı çıkarırcasına yapmak zorunda bırakır.
150 gb'lık film arşivini sildim.
Demin basima geldi. Hayatta kantinden iki liraya ice tea almam dedim hava o kadar bunalticiydi ki beden dersinden cikar cikmaz kendimi bir ice tea ye iki lira verirken buldum. Yani asla asla denmemeli.
Okul tuvaletine sıçmak. (ishaldim)