bugün

modemin uzun süre çözülemeyecek şekilde sorun çıkarması.
kuaförden çıktıktan sonra yağmura yakalanmak.
saçların batması.
(bkz: tuvalet deliğinden popoya su sıçraması)
hastanede bir hasta yakını görmek.
içerim dediğin çayın soğuması, akabinde mutfağa gittiğinde çayın dökülmüş olduğunu görmek.
asansörü ilk defa katında yakalamak ve asansördeyken cep telefonunu evde unuttuğunu farketmek.
bütünlemeye kalmak.*
maçın en heyecanlı ya da herhangi bir yerinde annenin televizyonun önünden aheste aheste geçmesi, çekil hadi dediğinde de olduğu yerde sabitlenerek kavga çıkarması.
1-oynadığım maçı kaybetmem,
2-hasta olduğum vakit sınav sırasında burnumun akması,
3-istanbul trafiği,
4-bindiğim tıkış tıkış otobüste arkamdan yapışan bazı yapışkanlar.
gezmenin planlandığı bi gün havanın bozması.
gecenin bir vakti hem aç hem sigarasızsınızdır, sadece birini alabilecek kadar paranız vardır, tercih yapmak zordur içinize bir taş oturur resmen.
temiz komşudan aşure gelmesi.
kapıdan çıkıp cebine baktıgında anahtarı unutmuş oldugunun farkına varma.
http://ulu.so/uky6hd
yere düşen ucu almak için uğraşmak ve alamamak başlı başına mutsuzluk sebebidir.
hevesli hevesli film indirip sonra fake olduğunu görmek
yine film indirip altyazısının kötü olması
hafta sonu grip olmak
canının deli gibi sigara istemesine rağmen boğazından dolayı içememektir mutsuzluk.
söylediğiniz bir söze 'hay ağzını öpeyim 'dedikten sonra size dönerek pardon demesi
bilgisayarda oyun oynarken birinin çağırması.
Çocuklugumun yılları 90 lar. pokemonuyla tasolarıyla misketleriyle... hoş eğlenceli şen şakrak bi çocukluğun tatlı anılarına sahip seneler. atari vardı tabi bir de ve marioda prensesi kurtarma çabaları. benim favorim leblebi tozu. unutulmayacak pek çok şeyi barındıran bi 90 lar çocuklugu. başka şeyleri bilmem ama 90 larda çocuk olmak gibisi yoktu
yolda yürürken ayağımı kaldırdıktan sonra gördüğüm ezilmiş karınca. çok fena oluyorum sözlük ya...
hikayesini bilmeden yargıladığımız insanın çok acı bir tecrübesini öğrenmek.
umut sarikaya'nin mutsuzluk karikaturlerinde gorulen olaylardir.
dandanakan savaşı. bak yine aklıma geldi kötü oldum.
anlık mutsuzluk. sonunda mutlu olacaksan hiç önemli değil.
yeni tasarım da açık oylama ilk çıktığı zamanlar, kendimi oylayabileceğimi zannedip butona tıkladığımda "olmadı güzel kardeşim" uyarısını almak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar