bugün

denk geldiğim durumdur. şoktan numaramı vermemiştim. o an dünyanın en namuslu erkeğiydim. şimdi pişmanım.
Bazı durumlara imkansızmış gibi bakmamak lazım. Bana göre imkansız veya hayal yok. Hayaller gerçekleştirmek için varlar.
fazla el arabasına biniyorsun. asılma.
muhtemelen bir kaç saniye sonrası uyanmam ile sonuçlanacak eylem.
Hayali bile kurulamayn demeyim de bu kız bana bakmaz Uber güzel diyodum Tuba Büyüküstünden de güzel... Ulan meğerse aşık olmus deli gibi. Ben şaşırdım tabi baya hatta en son ayrılırken falan baya ağladı sizladi ben ağlamadım ama üzüldüm epeyce.
arkadaşlar bu şaşıralacak bir durum değil. erkekler şu meseleyi anlamıyor kadınlar sizin gibi şekilci değiller. yani sizin büyük meme istediğiniz gibi kadınlar da baklava istemiyor. kapito?
arada rüya görürken oluyor böyle güzel şeyler.
hepsi hormonların bilinçaltına fazla yüklenmesinden.
manyeto reyis derdi ki; güzel kadınlara güvenme, özellikle seninle ilgilenenlere.
başıma çok geldi hepsinide reddettim. tabi buna deli oldular tribe girdiler. çok güzel bir kızla ciddi düşünenem. 1. si egoları aşırı fazla oluyor, 2. si acaba niye tercih etti diyorum yıkılacak yer arama teselli vb. 3. sü geçmişi yaşanmışlığı çoktur ruhen yorulmuştur.

iki cambaz bir ipte oynamaz derler. bende yakışıklıyım gerçi bu göreceli bir durum. ama peşimde koşan yürüyen kızlar çok. işin ilginç yanı güzel kızlar peşimde çirkinlerden red yiyorum bu da garip bir durum.

en iyisi orta seviye ama karakterli, anlayışlı biri olması.
Gerçekten insanı şaşırtan olaydır. Kıza dair kafanda tek bir beklenti yok ama meğer kız seninle vakit geçirip tanışmak için can atıyormuş. Bunu geç farketmek cidden üzücü olmuştu benim için. Erken bitti ilişkimiz.
Cool falan hikaye, sizden etkilenen bir kız yanınızda rahat hissediyorsa ilerletmek ister ilişkiyi. Bunun için de sizin o andan itibaren kendinizi kasmanız değil arkadaşca bir rahatlık hissettirmeniz lazım. Bunun için de tecrübe ve özgüven lazım. Keşbiş olsun.
Guzum sabah oldu uyan.