bugün

sözlüğe geleli çok olmamış 11. nesil yazar.

an itibariyle sol framede bilgi içerikli 5-6 adet entry var ve hemen hepsini kendisi girmiş.

aslında normal karşılanması gerekirken belki taze yazarlığın verdiği heyecanla, bir umutla*, sözlüğü sözlük yapan temel faktör olan bilgi içerikli entryleri girdiği için takdir edilesidir.

bu ilgisinin kısa zamanda sönmemesi dileği ile...
https://m.youtube.com/watch?v=tZ8oIsVDoa0
Sözlükteki kaşarlıklara aldırmayıp sözlüğü biraz olsun toparlamaya çalışan iyi niyetli, kibar yazar.
müzik zevkini sevdiğim yazar.

şüphesiz jcma zor beğenir.
Bilgi içerikli entryler giren, belki de bir yandan ders çalışan heyecanlı yeni bir yazar tanesi.
Lakin çok sürmez, burada aralıksız geçireceği birkaç hafta sonra bu sözlüğün durumunu görür, atom fiziğine de profesörlüğüne de lanet okur kıvama gelir.

Şahsen uzun sözlük maceralarımdan sonra ben bu haldeyim.
aslına bakılırsa bu sözlükte daha önceleri de bulunmuş* ve sözlükteki ortama bi yerde tahammül edemeyip isyan ederek kendini sildirmiş yazar. artık çok sık yazmıyorum ama bu gece sözlüğe bir gireyim dedim, sol frame gözüme çarpınca da yine bi delirme atağı yaşayıp o gazla birkaç entry döşeyeyim dedim swh. güzel sözleriniz için teşekkürler sevgili arkadaşlar, özellikle gecenin bu saatinde ayrı bi dokunaklı oluyor hissiyatı.
efendi bir yazar arkadaşımız.umarım beyaz show'da yolu açık olur.sevgilerle.