bugün

kızların bol miktarda bulunduğu bölümlerdir ; ancak sadece kızların bol bulunması yetmez elbette. hatunlarının taş olması ve tıp fakültesi öğrencisi gibi ineklemek başka işlere de aklının ermesi gerekir.
gıda mühendisliği
tekstil mühendisliği
moda tasarımı
çocuk gelişimi ve ana okulu öğretmenliği
ingilizce öğretmenliği
türkçe öğretmenliği
sınıf öğretmenliği
edebiyat bölümü gibi kız popülasyonunun hayli fazla olduğu bölümler olabilir.
fizik bölümünün örnek verilebileceği bölümdür. kaldıraç sistemini kurarsın ders çıkışı ve kendini yormana gerek bile kalmadan kalksın bütün hatunlar...
(bkz: okul öncesi öğretmenliği)
bayıra karşı yatırılabilitesi ve tırmalanıp, kaşınılabilitesi yüksek olan bölümlerdir, her bölümün kendine göre bir değişebilitesi olduğundan, kesin bir bölüm söyleyebilitemiz çok düşüktür, bu büyük bir sorunsal olmakla beraber, ineklemek ve hatta pineklemek bile, konunun çözülebilitesine etki etmeyebilite.
eşkiya mısın evladım sen? hatun kaldırıyorsun denilmesi gereken okuduğu bölüme ise hatun var la burada diye giden kişinin okuduğu bölümün şeysi..

neydi tanım: hatun olan bölümlerdir.
aslında böyle bir bölüm biliyorum. gerçi olay biraz değişik bu bölümde. hatunlar gelip erkek kaldırıyor. sapır sapır arabalara binmeler gezmeler. ohh yaslanın arkanıza.

(bkz: sex and the city chapter 9) *
(bkz: su teknolojileri)
(bkz: archimedes)
(bkz: iolp)
güzel sanatlar.
+merhabalar, kayıt yaptırmak istiyorum
-tabi, hangi bölümdü acaba?
+hatun kaldıtabile yok kaltıbile yok ya neydi kalbılitare ooffff!!!
-pardon anlayamadım?
+ya hatun kaldıbueütle hay ebesini bu kelimenin! kim çıkardı lan bunu!
mimarlık fakültesi.
fork lift meslek lisesi.
(bkz: torna tesviye)
makina veya malzeme mühendisliği kesinlikle değildir. belki bankacılık, işletme.
şarap üretim teknolojisi ve bağcılık olmadığı kesindir. *
iktisat fakültesi.
elbette ebeliktir.
+napıyosun canki?
-üniversite tercihleri.
+mimarlığı yazdınmı?
-yazmam mı gerekirdi?
+oğlum mimarlık kız kaynıyomuş yazsana!
-harbimi lan?!
nip/tuck'ın bütün bölümleri.
iktisadi ve idari bilimler fakültesinin her bölümü olabilir.
(bkz: ingilizce öğretmenliği)
(bkz: Kimya mühendisliği)
görsel sanatlar.
işletme,Öğretmenliğin tüm dalları... Liste uzar. Hatta kısaltalım; Mühendislik olmayan tüm fakültelerde kız kaldırabilirsiniz.
(bkz: mimarlık)