bugün

Çok üzülecektir çok. Bunlar iyi niyetten sefkatten anlamıyorlar it gibi davranın bunlara. O zaman el üstünde tutulursunuz.
Hastayı yatağında seveceksin.
sabah 4 dür o, gece 4 de kız başına sokağa nasıl çıkacak...
Kız işkembecide çalışıyor belliki. Mesai anca bitmiş.
Neden gece 4 de merak ettim.
Sadece Hazır çorba ama!?.. hani şu kupaya konulup üzerine sadece sıcak su ilave edilerek içilen fast food soup tarzı. Üçü bir arada gibi bir şey işte...
canım cicim aylarında olabilecek durum. çok bir numarası yoktur.
aynı evde yaşıyorlardır.
Yaşanır lan o kız için.
işte bunlar bize hep ütopya. ama bana ütopya yani. millet de ne sevgililer var. bizde daha aday yok. hayırlısı. tanım: helal olsun kıza.
o saatte dışarıda ne işi varmış?

onurumla ölürüm lan varsın iyileştirmek için o saatte yola çıkmasın, hem de türkiye'de.
Ben yapmam. Uyurdum sabaha kadar. Uykumu aldıktan sonra giderdim yanına.
hayali bir kahramandır.
gece 4 de sokağa çıktığı için fırçayı yiyecek kızdır. "götüren" derken mutfaktan odaya değildir herhalde bir evden başka bir eve götürüyordur. olmaz o saatte olmaz..
karantinaya alinir.
maldır. çorba bu ilaç mı ilaç olsa da ölüm döşeğinde mi sabahı beklesin. gözünü açar açmaz instada elaleme alev emojisi atacak adama ne uğraşacağım. anam babam çocuğum kocam olsa neyse.
Niye gece 4 te götürüyor. O saatte hasta uyur büyük ihtimalle. Aynı evde yaşamıyorsa ev halkını ayağa kaldırır. Aynı ev de yaşıyorsa zaten çorba yapar. Sevgili olmaya gerek yok , arkadaşıysa da ihtiyaç anında çorba götürülür.
sahura kalkmış olabilir.
"getir" de çalışabilecek en güvenilir, dakik, fedakar eleman olabilir. işsiz kalmaz.
Ölünür lan o kız için.
Gece dörtte olmasa da sabahın köründe yapmışlığım vardır.
Çok gereksiz bir hareket.
Aile güzel şey yanında yaşamasan hani diyen kız değildir.
Aklıma ata demirerin "selin bize hazır çorba yapmış, ekmeğin arasına koyduk yedik" repliğini getirmiştir.

Yapabilmişse aferin kızıdır.
Şartlar düşünüldüğünde Dışarıda başına bir şey gelmesi muhtemel kızdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar