bugün

direkt olarak nişan yüzüğü takılacak helali olan kızdır.
O saatte sokakta ne işi varmış denilesi kızdır. Seni o saatte sokağa çıkmaya itecek adamın densizliğine de diyecek yok vesselam.
Ahmaktır.
Değil aynı ömrü ayni mezarı bile paylaşabileceğim kızdır.
Gercekten seven kızdır.
gece 4 te sokağa neyle çıkıyor amk , arabası varsa eğer o kız sizi mutlaka ezer evlenince , o kızla olmaz , arabası yoksa onu kim bıraktı eve , babasıysa bu adam gavat mı aq ? bi arkadaşı bıraktıysa arkadaşı kim aq kız mı erkek mi , kızsa o saatte ne işi var dışarıda onun da , erkekse zaten hiç getirmesin ayrıldık bile geçmiş olsun , yaya geliyorsa gecenin 4 ünde neyine güveniyor da getiriyor , aynı apartmanda oturuyorsanız bu kızın ailesi falan yok mu aq gecenin bir yarısı ailesine kazık atıp sana gelen yarın bir gün sana kazık atıp başkasına da gidebilir

özetle bu kızla bir halt olmaz

welcome to paranoia
Adam gibi kızdır. Anında evlilik teklifi edilmelidir.
Egosu yoktur. Gece ona basmışlardır.
O saatte halk otobüsü de yok.

Otostop falan da lazım olmuştur.
en asil duyguların insanıdır.
gece 4 te sevişmeyi istiyordur daha çok. çorba bahane, sevişmek şahane. oyş.
ulan hastalıktan ölmem de benim hatun gece 4 te dışarı çıkarsa kahrımdan ölürüm aq

yapmasın gerek yok 2 gün daha fazla öksürürüm geçer
maddi,manevi tüm durumlar elverişli ise direk takarım yüzlüğü.
Şartlar düşünüldüğünde Dışarıda başına bir şey gelmesi muhtemel kızdır.
Aklıma ata demirerin "selin bize hazır çorba yapmış, ekmeğin arasına koyduk yedik" repliğini getirmiştir.

Yapabilmişse aferin kızıdır.
Aile güzel şey yanında yaşamasan hani diyen kız değildir.
Çok gereksiz bir hareket.
Gece dörtte olmasa da sabahın köründe yapmışlığım vardır.
Ölünür lan o kız için.
"getir" de çalışabilecek en güvenilir, dakik, fedakar eleman olabilir. işsiz kalmaz.
sahura kalkmış olabilir.
Niye gece 4 te götürüyor. O saatte hasta uyur büyük ihtimalle. Aynı evde yaşamıyorsa ev halkını ayağa kaldırır. Aynı ev de yaşıyorsa zaten çorba yapar. Sevgili olmaya gerek yok , arkadaşıysa da ihtiyaç anında çorba götürülür.
maldır. çorba bu ilaç mı ilaç olsa da ölüm döşeğinde mi sabahı beklesin. gözünü açar açmaz instada elaleme alev emojisi atacak adama ne uğraşacağım. anam babam çocuğum kocam olsa neyse.
karantinaya alinir.
gece 4 de sokağa çıktığı için fırçayı yiyecek kızdır. "götüren" derken mutfaktan odaya değildir herhalde bir evden başka bir eve götürüyordur. olmaz o saatte olmaz..
hayali bir kahramandır.
Ben yapmam. Uyurdum sabaha kadar. Uykumu aldıktan sonra giderdim yanına.