bugün

an itibariyle saba tümer'de yarmaktadır. muhabbeti güzel bir adammış.

--spoiler--
... bildiğim 4 dua var. okuyorum okuyorum başa dönüyorum. en sonunda baktım önümde hakan şükür var. allah'ım dedim, hakan şükür'ün ettiği bütün dualara katılıyorum.
--spoiler--
hakeme dönük ortasaha oyuncusu...
Çirkeflere küsküyü salan antrenör. Götü kaşınanın götünü kaşımakta ustadır.
jailson rakibe vurup kaçınca, "vurkaç taktiği, helal lan sana jailson", hasan şaş şikörtıl'a arkadan vurunca "kahpelik lan bu". ağlamayın, koşun. zira onda da ağlamak kadar iyisiniz.

(bkz: run forrest run)
adanalıdır.
Bu akşam ki olayında hala kendisini savunanlar var yazık. Ne kadar çirkef olduğuna canlı canlı şahit olduğumuz bir isim. Taraftara küfür ettikten sonra kendisini bir başka taraftar grubunun içinde yumrukların tekmelerin içinde bulmuş bir isim. Emre belozogluna laf atanlar bunu savunuyor ya hakkat gülünç bir olay lan. Evet herkesin gecesi piç oldu
filistin bombalanıyordu yine.

bi kare hatırlıyorum, herkes kaçışıyor zulümden; o sıra küçük bi çocuğun sırtında galatasaray forması. sırtında "hasan şaş" yazıyordu.

herşey için teşekkür ediyorum bu adama. kendi kendine attığı çalımlarıyla, hırsıyla ama herşeyden öte galatasaraylılığıyla aklımda kalıcak. eyvallah, teşekkür ederiz!
bi dayak yese rahatlayacak gibi. hep yanındakiler ayırıyor ayırmayın bi salsın enerjisini küçük enişte.
bjk taraftarı: pascal şeyini ne güzel elledi be !
bjk taraftarı: burak hırsız ama gönlümüzün hırsızı.
bjk taraftarı: q7, bursalı topa tekme vurdu. kehkehkehkehkeh...

fb taraftarı: jailson tokadı ne vurdu be !
fb taraftarı: volkan'ın ruhu hayat veriyor bize.
fb taraftarı: emre iyi ki döndü bize. çirkef, eski fetocu, hatta gazeteci dövdü, hatta gazeteci dövdükten sonra pişkince üste çıktı ama olsun yerim onu ben.
fb taraftarı: aziz baba'yı haksızca içeride tuttular. o ne yaptıysa bizim için yaptı.

fb ve bjk taraftarı ortak şekilde : hasan şaş çok çirkef yea, ühühühü...

(bkz: ikiyüzlülük nedir)
(bkz: sahtekarlık nedir)
gecemi piç eden, öfke kontrol problemleri olan, galatasaraylı eski futbolcu. attığı golden sonra fenerbahçeli futbolcuların oturduğu panoyu tekmelemesinden belliydi bi bok yiyeceği. fener adamın içinde nasıl yer ettiyse hala çirkef hala çamur.
'son 10 yılda fenerbahçe'nin elinden aldığımız şampiyonlukları biz yaşasak bunalıma girerdik' diyerek fenerlileri ve öve öve bitiremedikleri aziz başkan döneminin rezilliğini kısa ve öz şekilde açıklamış spor yorumcusu.
adanalı'dır.
zamanında brezilya'ya gol atıp tüm ülkeyi sevince boğmuştu. bu gece yaptığı davranışlar hoş değildir. ama ortada bir tahrik vardır. yoksa hasan şaş durduk yere kimseye vurmaz.
skertel'e bir tane şamar atmış olabilir. ama bunu skertel'i kendine getirmek için yapmıştır. çünkü fb'li oyuncular iyice zıvadan çıkmıştı. bir abi olarak olaylara el koydu hasan şaş.
Oyuncusuna (belhanda) 1'e 5 saldıran Fenerlilere küsküyü salmış koca yürek.
Bu amına koduğumun çocuğu Galatasaray'ı öyle bir anlatıyor ki sanırsın bayern ulan fener ve bjkyi öyle küçümsüyor ki böyle bişey yok.

Şlde gs yenilince asık suratıyla programa çıktı bu işi beceremeyeceksen çıkma amına soktuğum gs haftaya şampiyonluk turu atarmış.lig bitmeden hiçbi sik belli olmaz.ntvspor ekranını haketmiyor bu kel piç gitsin beyaz tv'ye.
Bugün ziyaretine gittiğimiz, yine bizi en iyi şekilde evinde ağırlamış futbolcu. Daha önce de defalarca görüşmüştük(Ankara deplasmalarında kendisi için açtığımız güzel pankartlar ve karataş'ta bulunan ailesinin yanına ziyarte geldiği zamanlar görüşme fırsatı bulmuştuk) şunu söyleyebilirim ki bu adam gerçekten çok samimi ve içten birisi. Hiç sahteliği yok. Kaç yıl önce ilk defa kendisi ile görüşmüştük ve kariyerinin doruğunda bir insan olarak, bugünkü halinden farklı değildi. Kendisine yapılanlar diğer eski futbolculara olduğu gibi vefasızlıktır. Takımın başına Getirdiği yanlış teknik direktörler yüzünden kötü bir sezon yaşanmasına sebebiyet vermiş yönetim tüm faturayı ümit karan ve hasan şaş'a keserek kendilerini günah keçisi olmaktan kurtarmaya çalışmışlardır. Kendisine, Hasan abi maç sonrası fırlatılan laptop tayfa'nın işiydi değil mi? şeklindeki soruma "baktım markası acer idi, sony falan olsaydı eğer alacaktım" şeklinde espirili bir cevap vererek güldürmüştür herkesi.* Futbol hayatı ile ilgili kararını 3-4 gün içerisinde netliğe kavuşturacağını ayrıca söyledi. Bu formanın hakkını uzun zaman çok iyi şekilde verdi gerçekten. Evet bu sezon sakatlıklar yaşadı, biraz kilo aldı falan ama başarısızlığın mimarı hasan şaş değildi. Hele ki cassio lincoln, mehmet güven, shabani nonda gibi adamların hala yer aldığı bir galatasaray'dan yollanacak futbolcu hiç değildi.

Seviyoruz kendisini ve elimizden geldiğince destek olacağız, yalnız bırakmayacağız. bu vefasızlığa evet demeyeceğiz. kendisine de söylediğimiz gibi 2009-2010 sezonu içerisinde gideceğimiz ilk deplasmanda kendisi için çok güzel ve anlamlı bir de pankart açacağız..

edit: gerçek galatasaraylıdır.
güncel Önemli Başlıklar