bugün

hasan şaş

Bugün ziyaretine gittiğimiz, yine bizi en iyi şekilde evinde ağırlamış futbolcu. Daha önce de defalarca görüşmüştük(Ankara deplasmalarında kendisi için açtığımız güzel pankartlar ve karataş'ta bulunan ailesinin yanına ziyarte geldiği zamanlar görüşme fırsatı bulmuştuk) şunu söyleyebilirim ki bu adam gerçekten çok samimi ve içten birisi. Hiç sahteliği yok. Kaç yıl önce ilk defa kendisi ile görüşmüştük ve kariyerinin doruğunda bir insan olarak, bugünkü halinden farklı değildi. Kendisine yapılanlar diğer eski futbolculara olduğu gibi vefasızlıktır. Takımın başına Getirdiği yanlış teknik direktörler yüzünden kötü bir sezon yaşanmasına sebebiyet vermiş yönetim tüm faturayı ümit karan ve hasan şaş'a keserek kendilerini günah keçisi olmaktan kurtarmaya çalışmışlardır. Kendisine, Hasan abi maç sonrası fırlatılan laptop tayfa'nın işiydi değil mi? şeklindeki soruma "baktım markası acer idi, sony falan olsaydı eğer alacaktım" şeklinde espirili bir cevap vererek güldürmüştür herkesi.* Futbol hayatı ile ilgili kararını 3-4 gün içerisinde netliğe kavuşturacağını ayrıca söyledi. Bu formanın hakkını uzun zaman çok iyi şekilde verdi gerçekten. Evet bu sezon sakatlıklar yaşadı, biraz kilo aldı falan ama başarısızlığın mimarı hasan şaş değildi. Hele ki cassio lincoln, mehmet güven, shabani nonda gibi adamların hala yer aldığı bir galatasaray'dan yollanacak futbolcu hiç değildi.

Seviyoruz kendisini ve elimizden geldiğince destek olacağız, yalnız bırakmayacağız. bu vefasızlığa evet demeyeceğiz. kendisine de söylediğimiz gibi 2009-2010 sezonu içerisinde gideceğimiz ilk deplasmanda kendisi için çok güzel ve anlamlı bir de pankart açacağız..

edit: gerçek galatasaraylıdır.