bugün

Turabi denen bağnaz herife iyi ayar çekmiş başarılı, efendi yarışmacı.
survivora bakmıyorum, bakanlarada karşıyım... kim nedir napar bilmem bu yarışmada... ama dün hasan kazanınca bildiğin millet, milli takım dünya kupasını almış gibi felan sevinmiş lan, oleyyy diye fırlamış millet ayağa... demekki sevilen bir adam bu hasan... eskiden anadolu ateşindeydi sanıyorum birde... birde amerikan güreşi felan yapıyordu...
dün akşam adamlık dersi vermiştir.
Adam gibi adam , efendi , bir o kadar cesur.

- amuğaa goduhh hasan başgaaaan.
Turabiye sarf ettiği laflardan sonra şampiyonluk potasındaki şansını daha da arttıran efendi, duruşunu bozmayan survivor yarışmacısıdır.
efendiliği ile takdir edilesi kişi. turabi itine karşı başarılar kendisine.
Baba adamdır, delikanlının hasıdır. Turabiyi laflarıyla gebe bırakmıştır.
Turabiyi follofoş etmekten bıkmamış insan tanesi adam gibi adamdır.
hayatımızda görüp görebileceğimiz en beyefendi adamlardandır. adam gibi adamdır. ekran önünde neyse arkasında da o 'dur.
kesin bilgi.
turabi barzosunu yerin dibine sokup çıkartmayan reyiz. parti kur oy vereyim hasan başgaannnnn.
külhanbeyi paratoneridir kendisi. o külhanbeyinin elektrigini çektigi gibi topraklamistir. demek ki neymis, omuzlari dikertip, dayi dayi yürüyerek adam olunmuyormus. iki mani düzüp, millete kabadayilik yaparak sempati kazanilamiyormus. ha kazanirsin da anca kendine denk olanin sempatisini kazanirsin. neyse hasan dan bahsediyorduk. kendisini asiri severim vs. gibi bir iddam yok ama zalime efendiligiyle zulmedip, sibobundan havasini aldigi için takdirimi kazanmis yarismacidir. turbaga da anca otursun aglasin bunun üstüne, azcik serinler belki.
mütevazi kişiliği ile survivor all star yarışmasında gönüllerde taht kurmuş favori yarışmacıdır. turabi denen serseriye haddini bildirebilmiş olan tek yarışmacıdır.
Adam şimdiye kadar turabinin yaptığı yavşak hareketlerin birirni yapmamıştır. Sözünün eri adam gibi adamdır. (bize yansıtılan)
(bkz: son ayar verici)

ne ayar verdi dedirten adam.
Adam bildiğin kratos aga.
içten pazarlıklı dedikleri bu olsa gerek. sahra ile muazzam ikili olmuşlar. sanmıyorum ama hayatta başarılar.
Göt göte denir biZim toplumda. Sağolsun her hafta göte göt diyor bu reyisimiz.
turabi ve yandaşların anlamadığı bir şey var takmışlar bir performans dedin performans dedin şimdi ne oldu yazmadın ona göre deyip duruyorlar. hasan hiç bir zaman bundan sonraki bütün elemelerde performansa göre yazacağım demedi ki sadece o hafta tanerin gideceği hafta performansa göre yazıyorum dedi. kıt beyin olunca anlamıyorlar bunu tabi.
Kendi agziyla demistir.

Kurma bunlar.

acun hasan i halk kahramani yapmaya diger favorileri de al asagi etme planı bunlar
iki yüzlü survivor yarışmacısıdır.
görsel
gerçek yüzünü göstermeyen yarışçıdır.
Hasan deyince dövüş oyunlarındaki kötü karakterler gibi bir görünüşe sahip bir yarışmacıdır ilk akla gelen. Ama bence gönüllülerin bel kemiği adam olmasa iki günde" fucked up " olurlar.
yine birinci oldu adamım .
kendisine oy verenlerden zeki insandır.

edit: bozok&turabisporluyum