entry'ler (31)

hiç kötü şarkısı olmayan şarkıcılar

Adam her zaman uyuşturucu aldığı için ayık şarkı yazmıyo.

kadın

Hala gizem çözülmemiş bir organizmadır ve dünyanın en karışık yeri de kafasıdır.

bugünde eksilenmedim diyen yazar

Bugün de eksilenmedim diyen yazar yarın da aynı şeyleri söyler.

criminal case

Bi zamanların en ünlü polisiye dizisi.

her gün eski sevgiliye facebook tan bakmak

Her gördüğümde amk orospusu diyesim geliyorda bi ilişki durumumuz vardı diye saygı duyuyorum.

ağzım ağrıyo diyen kız

Blow job yaptığından normal olabilir.

uludağ sözlük e yakışacak sloganlar

Bugün borç alan yarın götünü alır.

yıllar sonra kitap arasında bulunan çiçek

Sana eski ilişki durumunu anlatır kurumuş ve renksiz.

kızların su içmesindeki asıl amaç

Asıl amaç susuzluğu gidermek değil diyette bol bol su içmek.

90ların devlet ağzıyla konuşan beyinsiz

Öyle konuşan adamın ben amk hiç bir şey anlanmıo.

söylenmesi en hoş matematik terimi

Üç x -2.

amerika da ahlaki çöküş

Her yerde bir Barzo her köşe başında bi Drug Dealer var. Nereye Baksan küfürbaz bi NiGGA var. Amerikalılara sorsan bu onların hip hop geçmişi ama bilmiyorlar şarkılarının %95 küfürden ibaret bazı sanatçılar ve oyunlar olmasa Amerika'nın konuşacak, izlenecek veya dinlenecek hiç bir şey kalmaz. Bazı sanatçıların da kazandığı kendine zaten.

sözlük yazarlarının itirafları

Hala yazar olamadım lan ne zor şeymiş yazar olmak bir sürü entry yazdım hala 87. Bari biraz da burada kasayım da toplam karakter sayısı biraz daha fazla artsın itiraf olarak her gün cümleler arasında sık küfür kullanmak hariç bir gizli saklım yok.

hasan yalnızoğlu

Hasan deyince dövüş oyunlarındaki kötü karakterler gibi bir görünüşe sahip bir yarışmacıdır ilk akla gelen. Ama bence gönüllülerin bel kemiği adam olmasa iki günde" fucked up " olurlar.

a girl walks home alone at night

Maybe She wonna to fuck herself Johny or maybe she confident yourself so much because it isn't go alone to home in Antalya. We have a so many pervert.
Exp: Tecavuzcu Coskun.

kitap yazacak olsanız ilk cümlesi

Bu kitap bana Türkçe' yle ilgi tüm bilmediklerimi öğreten hocama gelsin. O kadın olmasa belki bu kitabı yazamayacaktım ama belki kulaklarım daha sağlam işitebilecekti.
Not: Kadının Sesi Cırtlaktı.

ben gezerim balkon balkon

Klasik bir Ankara Türküsü dür. Genelde Ankara da kafalar güzel olduğunda ya da bir sıkıntı çıktıığında motivasyon ya da keyfine dinlenen bir türküdür.

cahillik belirtileri

Gözünden cahillik akmak deyimi ilk cahillik belirtisi.

adele dinlerken kas yapmak

Adele'in sanki gaza getirmek için söylediği şarkılar fazla olduğu için.

kilo kilo byte byte mega mega byte byte avea

internet reklamı değil sanki flash tv zorunlu yayını.