bugün

eğer bu ayrılık, kewell' ın başka bir takıma transferi nedeniyle oluyorsa, bu tüm galatasaraylıların ve tsl nin en büyük kayıplarından biri olacaktır futbol adına. ondan daha yetenekli ya da daha karizmatik hatta daha efendi futbolcular bile gelebilir fakat harry kewell isimli efsane gittiğinde hiç doldurulamayacak bir boşluk bırakacaktır kesinlikle. ama yine de umudu kaybetmemek lazım. (bkz: stay with us harry)
(bkz: daddy cool)
hagi den sonra türkiyeye gelen en iyi yabancı futbolcu hakkında son zamanlarda çıkan ayrılma söylentileri..

(bkz: stay with us harry)
(bkz: allah korusun)
(bkz: şakası bile kötü)
gerceklesmeyecek büyük ihtimalle.
kewell karisini ikna edebilirse yakin gelecekte mümkün görünmüyor.
kewell yapmaz öyle şey. bizler galatasaraylılar olarak galatasaray'da futbolu bıraktıktan sonra da görev almasını bekliyoruz, bizi ters köşeye yatıramaz. her ne kadar birileri harry kewell'dan böyle bir davranış beklese de, bunun hayal olarak kalması muhtemeldir. zira kewell giderek daha fazla ısınıyor bu takıma, bu ülkeye, bu taraftara. ailesini de burada kalmaya ikna ederse daha çook entry girilecek isminin altına.
allah gecinden versin demekten başka yapılabilecek şey yoktur şu anda.
yok be nereye gitcek. bizden iyisini mi bulacak.
sadece futbolu bırakacağı zaman gerçekleşmesini kabul edebileceğim olaydır. bırakma bizi harry . peşindeyiz...
cool kısmı kalacaktır ama daddy* kısmının fenere gitmesi muhtemeldir.
Tribünleri fazlasıyla üzecek olan hadisedir.
candan erçetin'in şarkısında da dediği gibi, "her aşk bir gün bitermiş bildim, her aşk bir gün bitermiş öğretildim". bir gün, eninde sonunda olacak hadise.
galatasaray taraftarınca halen hoş karşılanmayan olaydır.
ali sami yen'deki son maçında avuçlar patlayıncaya kadar alkışlanarak uğurlanmasıdır. biz onu, o da bizi çok sevdi.
Buralardan gitme
Buralar gitsin, sen gitme...
Lucas Neill'in Harry'nin gollerinden sonra çalan dady cool'u dinleyememesidir.
iyi arkadaşlar ama milli takımlarındaki statüleri vs. inceden bir çekişme vardır elbet aralarında.
O şarkı çalarken tribünlerde yükselen ''harry harry kewell''seslerini ben duysam kıskanırdım.
yazıktır günahtır,beni vefa bir semt adımıdır? kılişesine sokan olaydır.
ağlatacak olandır.. başka bir takıma gider, gitmez bilemeyiz ama harry'nin takımdan ayrıldığı gün, bu yazarın yas günüdür sözlük.