bugün

tottenham'ın yetenekli genç forvet oyuncusu. geleceği parlak gibi gözüküyor.
(bkz: buralar entry dolacak)
edit: reklam alınır.
bu sezona norwich city' de kiralık başlamış, bugün west ham united önünde iki müsait pozisyonu cömertçe harcamış ancak kumaşı kaliteli ve oynadıkça açılacakmış gibi gözüken genç forvet.
2013 u20 dünya kupasında ilk 21'de bulunan ingiliz futbolcu.
gümbür gümbür geliyor maalesef. mükemmel bir oyuncu.
(bkz: hurricane)

adebayor ilk on birde değil diye seviniyorduk, bu adam sevincimizi kursağımızda bıraktı.30 metreden topu iğne deliğine soktu, maç boyunca zaman zaman etkili oldu, tolga'ya zor anlar yaşattı.izliyoruz.

(bkz: reserved)
500 bin euro değeri bulunan futbolcu. kalitelidir. ileride çok canlar yakabilir.
bu adam parlar aga dedirten golcü.
asteras tripolis maçında hat trick yapmıştır. ayrıca kırmızı kart gören hugo lloris'in yerine kaleye geçmiştir.
bugünkü asteras maçında golünü yine atmıştır.
gol attıkça kendisini keşfetmiş gibi sevindiğim futbolcu. fm'de çocukluğunu bilirim bunun. asistanım bundan bir halt olmaz dese de geliştirmiştim onu zamanında, şimdi onu izliyorum lan çok güzel.

ayrıca hurricane olarak değiştirmiştim takma ismini. şampiyonlar ligi finalinde son dakikada attığı galibiyet golünde hurricane diye bağırıp mourinho tarzı diz üstünde kayarken kitaplığa çarpıp ezilme tehlikesi geçirdim. ağırlığın altında son sözüm yine spurs oldu.
ingiliz Thomas müller.
Dün Chelsea ye 2 güzel gol atan wonderkid. Özellikle ilk golü her babayiğidin harcı degildir.
ingiliz futbolunun önümüzdeki 10 senedeki forveti...

Yakında ölüsü 40 milyon euro'ya birileri açık arttırmaya başlayacaktır.

Böyle yetenekler inanın Türkiye'de var lakin bu adamın 3 sene önceki fiziğine bi de şimdiki fiziğine bakınca asıl mevzuyu anlıyoruz.Tabi bir de bunun psikolojik hazırlama Süreci var onu gözümüz görmüyor.

Bir klübün başkanı olsam derim ki gidin bu Tottenham'ı inceleyin.Yani bu futbolcular bu noktaya nasıl getiriliyor? Walker , bale, towsend,d,rose, kane ,bentaleb ...bu adamlar nasıl bu noktaya getirildi ?
geleceğin en iyi santraforudur.
Kendisi için Tottenham taraftarı ''here i am rock you like a harry kane'' tezahüratı yapmıyorsa ayıp ediyor. Gördüğüm kadarıyla henüz yapılmamış maçlarda.
görsel
twitter ahalisine göre real e yakın topçu. modric ve bale dan sonra sıra harry demi lan ? bugün arsenal'i 2-1 yenen Spurs'ı coşturan adamdır.
şu~http://www.uludagsozluk.com/e/21997031/~ entry'i yazarken biraz da totem yapmaktı amacım. hani belliydi zaten böyle bir canavar olacağı ama belki o iğrenç ağzımı açarsam olamaz diye düşündüm. ama bu herif bana rağmen muhteşem bir oyuncu oldu. bayılıyorum böyle oyunculara. hani hızlı desen hızlı değil, yan hızlı ama günümüz futboluna göre değil. teknik desen yine günümüz futboluna göre teknik değil. dribbling özelliği de günümüz futboluna göre yetersiz. ama bu adam deli gibi çalışıyor. eksikliklerini çalışkanlığı ve oyun zekasıyla kapatıyor. şutlarına hastayım. ceza sahası, içi falan hiç fark etmiyor. zımbalıyor direk. yarın tottenham ile maçımız var. bu adamdan korkuyorum garip bir yerden zımbalayacak diye. her şutunda kalp krizi riski var. kafa vuruşları zaten mükemmel. takım oyunu falan da harika. bayılıyorum böyle oyunculara çünkü, böyle bir oyuncu olacak yeteneğe sahip değil bu adam. ama bolca çalışıp bu seviyeye çıktı. tottenham, ingiliz futbolu ve futbolseverler için büyük kazanç. deli gibi kıskanıyorum tottenham'ı fakat deli gibi de seviyorum bu çocuğu. umarım kariyerinde bir hata yapmaz, ingiltere'de kalır. hatta liverpool'a transfer olmayacaksa hep tottenham'da oynasın. tam premier lig futbolcusu hatta tam olarak tottenham futbolcusu.
bu çocuğu tutabilene aşk olsun. premier lig gibi her 3 günde 1 maç olan ligde bu yaşta bu form helal olsundur.
Tottenham' ın zor günde şans verip bu sezon uzaktan şutları ve gollerini kazandığı sarışın, yetenekli forvet.
görsel

188 cm boyunda, 28 temmuz 1993 doğumlu, ingiliz futbolcu. futbola Tottenham Hotspur altyapısında başladı.

2011-2013 yılları arasında sırasıyla; Leyton Orient, Millwall, Norwich City, Leicester City takımlarına kiralandı.

2014/2015 sezonunda şüpheli bakıyordum. hatta bu durumunu hiç beklemiyordum ama

an itibariyle;

premier ligde 21 maçta 13 gol
lig kupasında 5 maçta 3 gol
uefa liginde 5 maçta 5 gol attı.

ingiltere milli takımında Danny Welbeck ve/veya Daniel Sturridge'den formayı alacak mı bakalım?

http://www.transfermarkt....ane/profil/spieler/132098

https://twitter.com/hkane28

[kat: bir yıldız doğuyor]
değerini üçe katlamış süper yetenek. en fazla 2 sene sonra real madrid'in yolunu tutar.
bugün de 70.dakikada kendisinin ve takımının maçtaki ikinci golünü kaydeden genç yıldız. iki golü de çok şık ve kaliteli.
bugünkü maçta leicester a 3 gol birden atan genç ve yetenekli forvet.
ileride rooney mooney bırakmayacak ingiliz forvet.yanına kendisi gibi 2-3 yetenekli oyuncu daha monte edilebilirse yıllardır turnuvalarda nal toplayan ingiliz milli takımı toparlanır.