bugün

Toplanın anlatıyorum

daha kucukum o sıralar arkadaşla bizde oturuyoruz evde masaüstü bilgisayar cs felan oynuyoruz. Arkadaş bi saniye dedi evi de yakindi eve gitti geldi elinde siyah bi toz var amk bu ne dedim hapsuruk tozu dedi biz de sırayla çektik bi dakika felan geçti deliler gibi hapsurmaya başladık hem guluyoz hem hapsuruyoduk hatta klozete istemeye gittiğim zaman deliği tutturamiyodum

öyle bi ani ama benim merak ettiğim gerçekten hapsuruk tozubdenen bisevar mi yoksa arkadaş karabiberi bize çektirdi mi
Toplanın anlatıyorum beyler

daha kucukum o sıralar arkadaşla bizde oturuyoruz evde masaüstü bilgisayar cs felan oynuyoruz. Arkadaş bi saniye dedi evi de yakindi eve gitti geldi elinde siyah bi toz var amk bu ne dedim hapsuruk tozu dedi biz de sırayla çektik bi dakika felan geçti deliler gibi hapsurmaya başladık hem guluyoz hem hapsuruyoduk hatta klozete isemeye gittiğim zaman gülüp hapsurmaktan deliği tutturamıyordum

öyle bi ani ama benim merak ettiğim gerçekten hapsuruk tozu denen bise var mi yoksa arkadaş karabiberi bize çektirdi mi ?
güncel Önemli Başlıklar