bugün

Tükenmiyor soyları, soyunuyor sadece...
Hanım hanımciklar yerlerini motorize birliklere bırakıyorlar.
başımız sağolsun. türkiyede kalmadılar.
şimdi kimsenin hanım hanımcıklığı bizi ilgilendirmez. analar bize eş olacak hanım hanımcık kız yetiştirmekle sorumlu değil, kızlar da başkalarının belirlediği ahlak kalıbına uymaya.

kimsenin aşkı, cinsel hayatı falan bizi ilgilendirmez.

lakin acı olan şudur ki; aşkın ve cinsel hayatın ucuzlaşması.

-erkekler zaten böyleydi- kızların da bu konuda hanım hanımcıklığını kaybetmesi, ucuzlaşması üzücü.

somut bir örnek sanırım işi daha da kolaylaştıracak.

okuldan bir arkadaşım var. sosyal medyadan profiline bakıyorum, lgbt şeyleri falan koymuş. eyvallah sonuna kadar özgür. bu kısma kadar bizi ilgilendiren herhangi bir durum yok.

lakin aynı arkadaş whatsapp profil fotoğrafına erkek arkadaşı ile ( kendisinden belki 15 yaş büyük )
yatakta çektiği göğüs hizasından yukarı bir fotoğraf koymuş, daha doğrusu kolaj gibi. hani 10 fotoğrafın birleşimi gibi.

sanırım after sex dedikleri mevzu. işte bu üzüyor insanı. kiminle yattığın, nasıl yattığın ne kadar yattığın hepsi senin özelin. karışma hakkımız yok.

fakat bunları tüm insanların görebileceği şekilde afişe etmek neden? neden bu ihtiyacı duyuyorsun? çok ucuz bir hareket değil mi bu ?
Soyup tüketmeye çalışanlar yüzündendir. Birinin dediği gibi soymadan sevmeye çalışalım şu kızları belki vitamini kabuğundadır.
instagram dan, twitter dan ararsan (afedersin) nah bulursun denilesi beyan.

ana ve komşu teyze gücünü kullanınız. hanım hanımcık kız yığarlar adamın önüne.
tükenmemiştir, halen vardır ancak çok azdır ve erkeklerin radarları hanım hanımcık değil kalbi hoplatacak kız aradığından bulunamamaktadır. üniversitede akıl başa geldiği dönemde yani son iki yılda kızların giyim tarzı insanlara yaklaşma şekline bakılarak anlaşılabilecek ve hak ettiği şekilde yaklaşılarak elde edilebilinir.
ozellikle sosyal medya muptelası kizlarimizda olanlardir. yeni nesilde hanim kiz diye bi olgu bile yok ne yazik ki kiza sevgilin oldu mu diye soruyosun 'tabii ki de' 'yanii' diye cevaplar.daha yaşın kac piç. her sey kafada bitiyor tabii kafada bitmek derken başortu takmak degil onlarin hali daha vahim iki yuzlu picler.

edit: olsun ben hanım kızı beklemeye devam ediyorum amk. belki bi gün karşılaştığımızda boyle bi insana layık olmalıyız beyler.
Tukenir beyler bayanlar hanim hanimcik kiz soyuda efendi soyuda tukenir.

Cunku insanlar efendi erkegi hanim kizi sumsuk pisirik goruyo.
Bu devir yirtik olma devri.

Kizlar erkekler napsin.
Az hanim ol efendi ol tepene biniyolar.
Hanim hanimciksa heryerde gorunmezler diye dusunuyorum.
internet,
instagram,
whatsaapp,
facebook,
twitter,

v.b. daha bilmem nekadar zıkkım icad olundu, mertlik bozuldu.
bilmem farkındamıyız ? fena sınanıyoruz.

(bkz: türkün medyayla imtihanı)
islâm'ın bir köşeye atılması, hâliyle toplumsal tüm bariyerlerin yıkılmasının bir sonucudur.
babanın evlat üzerindeki hakkını modern hurafelerle kısıtlarsanız, mahallede bir otorite olan; sarhoşların dahi gördüğünde önünü ilikledikleri imamları politikalarınızla, filmlerinizle uyduruk adamlar hâline getirirseniz, tesettürü müslüman kızların tercihine bırakır; üzerinden devlet -bir zamanlar sahibimiz olan islâm devleti ki adı türkiye cumhuriyeti idi - ve toplum kontrolünü izâle ederseniz ve ülkeyi yabancı kozmetik, giyim, basın şirketlerinin at oynattığı bir yer hâline getirirseniz olacak olan budur.
hiçbir makyaj firması "nene hatunlardan" hoşlanmaz. kara çarşaf içinde sert bir yüz, başında yazma sırtında odun taşıyan bir kadın ne loreal'in ne de max factor'un reklamında oynar; ürünlerine müşteri olur. makyajla kalmaz elbette bu iş inşaat sektörüne kadar uzanır. bu muhafazakâr tosunların anlı şanlı lüks evleri var ya, işte onlarda dahi müslüman türk kadını barınamaz. o yüzdendir ki reklamlarında bile başı açık bir kadın, başı açık çocuklar oyun oynar.
erkeklerimiz için de elbette sonuna kadar geçerli bu durum. benzer örnekleri onlar için de verebiliriz.
Erkeklerin av yasağına uymayıp sezon dışı avlanması sonucu oluşan durumdur.
isviçreli bilim adamları son hanım hanımcığın vücudundan kalan hücrelerini örnek dokularını alıp bunları çoğaltacaklarmış.
Hanım hanımcık kızların yatakta azgına dönüyor olmasını inan hepimiz çok özledik.
Erkeklerin her sey hakkinda bos beles yorum yapmalarindan kaynaklanan, gercek olmayan durumdur.

Hanim hanimcik olmak yemek yapmak, anne olmak, soruldukca konusmak, mini mini minnos biri olmak demek degildir. Kediler tatli ama ormanin kralicesi aslan.

Kedi istiyorsaniz ezik, hayatta hicbir seyde basarili olamamis, silik bir tipsiniz demektir.
Sizin hanım hanımcık teriminizin altı kölelik kokuyor. Kalmasın tabii. Artık güçlü kadınları görelim pistlerde. Kendi kendine yeten, doğrusunu yanlışını toplumun belirlemesine izin vermeyen.
Tam tersi. Tüm dünyada kadın nüfusu artıyor. Bu bilimsel ve istatistiksel bir gerçek. Çok Uzak değil yakın bir tarihte kadınlar evlenmek için koca bulamayacaklar.

işte dünyada kadın nüfusunun daha fazla olduğu ülkeler...

Letonya: %54.10.
Litvanya: %54.00.
Curacao: %53.90.
Ukrayna: %53.70.
Ermenistan: %53.60.
Estonya: %53.20.
Rusya: %53.50.
Belarus: %53.50.

https://youtu.be/cLH5iQrvuf8
söylerlerdi inanmazdım abi 10-15 yıl önce gerçekten artık inanmaya başladım. artık o kızlarımız azınlık olmaya başladı. tabi buradan kimseyi kötülemiyorum.
Hanim hanimcik kiz bulmaniz icin oncelikle beyefendi gibi yasamaniz gerekiyor.
Valla hala varız da toptan lez olmaya karar verdik sanırım.
Erkeklerin(!) Eseridir.

Hak ettiniz siz.
Bence herkes kendi soyuyla ilgilensin. Varsa.
ilk önce aynaya bakmak lazım ben beyefendi bir erkekmiyimki hanımefendi kız arıyorum diye sormak lazım mesela erkek evlenmeden önce karıya gider her türlü cinsel deneyimi yaşar Ama kız yaşayınca namussuz olur.