bugün

alevilik konusu üzerine durmuş yazar kişisi.
insanların ultra cahillik yaptığı konularda müthiş ayar veren kişi.
bugün doğum günüdür ve de dünya çevre günü
doğum günü kutlu olası iyi yazar.
doğum günü kutlu olsun, iyi ki doğdun iyi ki doğdun, iyi ki doğdun hanimaga denilmeden egosunu tatmin edemeyeceğimiz, dünya çevre günüyle doğum gününü ikinci dereceden bir denklemin eşit iki kökü gibi görüp beni paralize etmiş yazar.
güzel bir ablamızdır kıymetini bilmemiz gerekir dedigim yazar kişi.
kulaklarınızın pasının silinmesi için omayra'dan hanimaga'ya bir şarkı;
hepsiiiiiiii böööörtlekkk suuuu yuuuuuuuuu. *
asmalı konak dizisiyle nasıl olur ve nasıl olmaz konularını görsel anlamda öğrenmemizi sağlayan, babayiğit hatun modeli.
pek bir kibar yazar,gece gülümseticisi.
kadıköy'de güzel ve ucuz dürüm, döner vs. yenilebilen mekan.
(bkz: güniz akkuş)
montajelemanının merhaba demesini unutturan salçaya, ben de kızdım diyen yazar.
üçüncü nesil yazarların hakkında bile benden çok entry girilmiş,darıldım valla diyen yazar
sozlugun hanimagasi oldugunu söylemekten zerre çekinmeyen yazarimiz hehe.
ince topuk ,altın tespih ,paylaşım ve tüm sanayinin ablası olmak.
bana hala ne olduda çaylak oldun çok üzüldüm lafını sölemiş ve benim ulan ben ne yaptım dediğim kadın.
cumok'un kendisine bir özür borçlu olduğunu düşünen yazar.
atilla ilhan'ın senaryosunu yazdığı "kartallar yüksek uçar" adlı dizi filmden sonra dilmize yerleşen sıfattır.
üstüne kalan başlıktan dolayı,arkadaşlarının geçmiş olsun dileklerini özel mesajla kabul eden yazar,hay Allahım yaaaa.....
her ne kadar bana kızgın olsada saygı duyulası yazar olduğunu anladığım aga kızı yazar.
abla insan. insanın gidip elini öpesi halini hatrını sorası geliyor. harçlık da vericekmiş. oh mis.
yaşamımdaki eli öpülecek insanlar sıralamasına birden girip, listeyi zorlayarak üst taraflara çıkmayı ufak bir zaman dilimine sığdırabilmiş, saygıdeğer bünye. neden? çünkü harçlık verecek.. vermese de olur aslında, bi abla kazandım öperim elini.
saygı değer ablam, iyi insan, mutlaka bir zirvede tanışılası yazar.
aklıma, bir zamanlar tgrt' de yayınlanan 'marziye' adlı diziyi getiren hanım kızımız.
korkma çikolatakahve zararlı çıkmazsın, sıraya girebilirsin....ben üstüme kalan saçmasapan başlığa bile kızmadım...ha ha ha