bugün

Bazı insanların parayla ilişkisi çok iyidir neye yatırım yapsa kar eder.Ben ise bu zamana kadar hangi yatırım aracına başvurduysam hep zarar ettim.Şimdi size sormak istediğim tasarruf ettiğimiz gelirimizi neye yatıralım altına mı, dolara mı yoksa vadeli faize mi?
kısa vadede ev, uzun vadede arsa.
bitcoin mitcoin diyenler 3 ay geçmeden patladı.
toplum asla yanılmaz.
Sterlin ya da katar riyali bire on veriyor. Ender görülen bir aksama mevcut ama.
arsa şu an bence en mantıklı. ev almayı kesinlikle öneriyorum zira yakında ev fiyatlarında ciddi bir düşüş yaşanacak diye bekliyorum. düşmese bile 500 bin TL yi bir eve gömeceğime iş kurarım daha iyi.
din tüccarlığı daima en karlısıdır. bir koy 17 gemicik al.
Batıdaki büyükşehirlerde arsalar artık milyon tl ler üzerinden satılıyor.Bu dönemde normal bir insanın şehir merkezine yakın arsa edinmesi imkansız gibi bir şey.Onun için arsa seçeneklerim arasında bulunmuyor.
Arsa ve ya borsa.
likit fon yatırımı candır. Michael Burry yatırım tercihini bundan yana kullanmıştır, bir bildiği olduğu kesin.
sevgiye yatırım huzur bulunabilecek en güzel yatırımdır.
arsa veya tarla uzun vadede arsa veya arazi tüm yatırım araçlarının toplamından daha fazla getiri sağlar. şehir merkezinden kaç köylere nüfüsu az ilerde gelişebilecek yerlere yönel emin ol kazanan sen olursun not:yatırım tavsiyesidir