bugün

üstü vezir, ortası piyon, altı at. kareden kareye sekerken de ceylan oluyorum.
sözlük kızlarının çoğunun fil olacağı anket.

bu kilolarla sizden en iyi ihtimalle fil olur kızlar. başka beklemeyin. kaldırın götünüzü biraz.

at gibi kız nerde amk bu sözlükte.
Vezirmişim .

(bkz: derdini sikeyim butonu)
(bkz: piyon)

piyon çıktım diye üzülmüştüm ama testi hazırlayan iyi teselli etmiş piyonları.

--spoiler--
Sen tam anlamıyla bizden birisin. Sadıksındır, kalendersindir, hafiften de garibansındır. Fazlaca hafife alındığını da söylemek gerek; seni istedikleri gibi yöneteceklerini düşünürler, çabuk gözden çıkarırlar. ANCAK içindeki o muhteşem potansiyeli görmemeleri onların körlüğüdür hiç şüphesiz! Ama o potansiyeli ilk önce senin görmen gerekiyor, bunu da söyleyelim...
--spoiler--
(bkz: fil)
tespitin son cümlesi dengesizsin oldu ya helal valla tam beni tanımlıyor.
Piyon olurduk herhalde en önde ileri atılan ve kaybedilmekten çekinilmeyen.
Çözmeden soyleyim bence kale olurdum.şimdi cozebilirim.
Edit: şah çıktım. Şah olmaz benden, test tüm inandırıcılığını yitirdi gözümde.
(bkz: şah)

çıktım ama bana göre satranç için en faydasız taştır. halbuki ben at olmayı bekliyordum.
görsel .
görsel

0 vizyon. Sömürülmeye açık.
vezirmiş.

(bkz: şimdi biz neyiz)
Vezir çıktığım onedio testi. Daha önce çözmüştüm.
Cevabı şah olan soru. Bir ikizlere şah dışında bir şey gitmezdi zaten.
Vezir olurmuşum.
Maymun. At var fil var maymun neden olmasin.
Acaba şah dan farklı bir sonuç çıkacak mı diye çözdüm çıkmadı doğru çalışıyor beyler.
Verdiğin cevaplara göre; sen bir satranç taşı olsaydın, fil olurdun. Senin birçok özelliğin içinde elmas gibi parlayanı zehir gibi zekaya sahip olman. Stratejiksin, analitiksin ve acayip mantıklısın; ama gerektiğinde risk almayı da biliyorsun. Entelektüel bir derinliğin ve asil-soylu tavırların içinde her daim bulunur. Yine de sağının solunun belli olmadığını da söylemek gerek; kısaca oldukça sürprizli bir arkadaşımızsın sen.
ben vezir diyordum ve tabiki vezir çıktı eheheh.
vezir.
neye göre ise artık.
vezir çıktı ya. teselli için bir de "şimdi şah'lar, liderler, krallar; ülkeyi, topluluğu, krallığı kendi yönettiğini zannediyor değil mi? KOMiK! O topluluğu her zaman ama her zaman ikinci adamlar yani senin gibiler yönetir" demiş. hoş değil. kol bozuk hem.
Şah çıktı. Lider asla kaybetmez.
Ulan çözmeden önce dedim ki "piyonum ben, sıradanım. ama bakalım test ne sallayacak" piyon çıktı ya la.
bence şu ortadaki taşısın dediğim başlık. evet.
piyon çıktım.
Ben satranç tahtası olurum anca.
Teşekkürler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar