bugün

dünyaya hayvan olarak gelseydiniz hangi hayvan olmayı tercih ederdiniz sorusunun soruluş biçimidir.

şahsen yunus olmak isterdim. duyduğuma göre paso pompa yapıyorlarmış.
Kuş olmak isterdim çok özgürce uçmak isterdim .
aslan ya da kartal.

not: deniz atı diyen ağır ibnedir ayıktırayım.
pipisinden dolayı at.
(bkz: at)
(bkz: kartal)
herkesin aslında içinden tilki geçirdiği, ama gururuna yediremeyip de yazamadığı soru.

yazsanıza lan haydi, bilmiyor muyuz sanki içinizi!? hehe.
bukalemun.
Kendim hangi hayvan olurdum hic dusunmedim muhtemelen ucabilen bi hayvan olmak isterdim ama bazilarinin insan olmasini cok isterdim.
kedi olmak isterdim. gam yok keder yok mis gibi. bir et ne bileyim bir balık nasılsa atan olur, hiç olmadı çöpten bulunur zaten mide küçük. iki mır mır yapar manita da bulunur. Caddede arabalara dikkat et yeter yıllarca yan gelip yatarsın.
bukalemun
kamuflaj, sinsi ve soğukluk bizim işimiz.
tazmanya canavarı.
Kaplumbağa.
Speedy gonzalez.
http://www.distractify.ne...ping-in-a-tree.-934x.jpeg

koala.
Koala olmak isterdim.
miskin hayvan olmak isterdim tarzıma uygun.
sivrisinek olmak isterdim, erkek sivrisinek olursam meyve suyuyla idare ederim, dişi olsam her yer zaten yığınla insan dolu, iki fırt ondan üç fırt bundan çeksem yeter. nasıl olsa biri yakalamaya çalışırken görünmezlik etkinleşiyor.
Martı olmak isterdim vapurların peşinden uçmak simitleri yakalamak en önemliside barışın kafasına sıçmak.
akbaba. gelene geçene çökerdim canım isterse alır giderdim. ulan iyi ki param yok olsa kesin mafya olurdum ben.
Ya sen hangi insan olmak isterdin.
bukalemun, mal insanlardan saklanmak için.
insan hayvan olmak istemez ama hani öyle bir şey olsaydı kesinlikle aslan yada kartal olmak isterdim ikisi de çok klas hayvanlar.
tabiki AT.
sumatra kaplanı.