bugün

burcun erkeği makbul diye bir mesele yok tabii ki ama, beklentileri karşılayacak en iyi karakter koçta mevcuttur.
ikizler değil arkadaşlar kendimden biliyorum. Aslında diğer kızlarda biliyor ki o yüzden tercih etmiyorlar. Vay aq demek burçtan kaynaklanıyormuş..
Akrep diyenlere katılmıyorum. Nerde akrep erkekli bir ilişki görsem savaş çıkıyor, şehirlere bombalar falan yağıyor siz neyin peşindesiniz. Evlerden ırak nice genç kızları hayata küstürdü bunlar. Aha bi de büyük konuştum kesin benim başıma gelecek. Kendi kendime beddua etmiş oldum.

Neyse makbulü yengeçtir.
Akreptir. kendimden biliyorum.
Şu sizdeki burç takıntısı ne anlamıyorum. Bir de ideal burç diyorlar. Böyle saçmalıklara inanacağınıza gidin tüm dinleri araştırın, doğru olanı bulun ve inanın.
Balıktır.
Koç fazlasıyla makbuldur bence. Beni sevin.
Başak burcudur.
Güzel gızlar eqlesin.
tabi ki aslan. kimse aksini iddia edemez.
Akreptir.

Kendimizden biliyoruz.
Ikizlerin makbul olmadıgı kesin.
Aslan tabii ki de.
Kesinlikle oğlak burcu. (bkz: oğlak burcu yazar).
Herkes kendi burcunu yazdığına göre bizde cemaatin arasına sıkışalım.

Kesinlikle o erkek yengeç erkeğidir.
kova burcu erkegi derim mukemmeldirler bende kovayim.
Şüphesiz ki yükseleni ikizler olan akrep, erkeklerin en hayırlısıdır.
https://m.uludagsozluk.com/e/30556970/

Şunu hiç söylememiş varsayıyorum ve akrep burcu erkeği diyorum. *
boğa, bence.
edit. oğlak da olur.
Oğlaktır. Benim gibi bir boğa ile ancak oğlak anlaşabilir tabi özelliklerini taşıyorsa. Herkese selam oğlaklara hasret.
Yükseleni akrep olan Aslan Burcu erkeği kesinlikle değildir. Kendimden biliyorum.Ceremesini çekiyorum sahip olduğum bu belalı kombinasyonun.
yengeç tabii ki.
yengeç burcuyum bana en uyumlusu boğa. ama ne burç olursanız olun aslan ve yaydan uzak durun arkadaşlar ahahah. bela sevmiyorsanız tabi.
Yok öyle bi dünya kardeşim. Yalan o işler, önemli olan kişilik. Tabi burcumuz kişiliğimizide yansıtıyor olabilir ama sonuçta her zaman doğru sonuçlar vermez. O yüzden her şey burçlara bağlı değildir. Insanın yaşantısı, çevresel faktorler vb. Kişinin hal ve ruhsal durumunu etkiler. Makbul burç değil makbul insan modelleri tanımanız dileğiyle...
Başaktır.
Kova burcu erkeği.