bugün

sanki hamile olmayana tecevüz etmek normalmiş gibi haber yapan yurdum medyasının o zavallı köpekten daha aciz haberidir.
köpeğin karnındaki 9 yavrunun ölmesine, ameliyatla rahminin alınmasına neden olan insan müsveddessi.
böyle insanları sikinden naylon iple bağlayıp kopana kadar kamyonun arkasında sürüklemek gerekir.
http://www.milliyet.com.t....2010/1211557/default.htm
hadım edilmesi gereken şerefsizdir.
edit: aramızda sözünü ettiğim şerefsizlerden varmış öğrendik bunu.
aynı şekilde cezalandırılmalı.mesela bir at tarafından tecavüze uğratılabilir.
(bkz: insanlıktan istifa ediyorum)
hamile olmasa neyse ama hayvan hamile hayvan.

(bkz: madem duvarı yıktınız priketleri niye kırdınız)
Hayvan bile denemez hayvanlar bile kendi cinslerinle çiftleşiyorlar .
ne var anlamadım!
insana tecavüz ediyorlar insana.
hayvanı da geçin insana tecavüz ediyorlar, bildiğin insan.
insan insana tecavüz eder mi?
insana tecavüz eden hayvandır,
hayvana tecavüz eden zaten hayvan oğlu hayvandır.
o yüzden hayvanlar arasında olur böyle şeyler.
senin ananı avradını ben biyerden çıkarıcam ama dur bakalım nerden.
ölene kadar köpeklere siktirilmesi gereken orospu çocuğu.
insanın tüylerini diken diken eden,bu gazeteler buraya cehennemden mi postalanıyor diye düşündürten haber.sözkonusu hilkat garibesi iğdiş edilip,hayatının kalanını bi hayvan barınağında idame etmesi sağlanmalıdır.
öz kızını diri diri gömen insanlar olduğu bir ülkede artık şaşırılmayandır.
(bkz: dostum insan demişsin ama orospu çocuğu bu)
tek ihtimal vardır:
(bkz: orospu çocuğu)
şerefsizdir. adidir.

peki kangal cinsi köpeği ev köpeği gibi eğitip, adını "masum" koyanlar nedir?

ayılarla savaşan, aslanlara kafa tutan kangal cinsi köpeğe tecavüz etmek kolay mıdır?

hümanizm denilen bokun nerelere varacağının açık kanıtıdır. sevgi kelebeği insanların başına böyle şeyler gelmesi de mübahtır. kimse kusura bakmasın.

doğanın vahşi olarak yarattığı kangalı al, adını masum koy. büyük ihtimal pembe kurdelesi de vardır onun başında falan.

köpek? yazık olmuştur. ona tecavüz edenin haysiyetinden daha üstün bir varlıktı kesinlikle. allah belasını versin; ama o köpeği tecavüz metası haline getirebilen zihniyette ondan geri kalmasın mümkünse.
soykırıma maruz kalması meşru insandır. hatta asker darbe yapsın bu yaratığa. desteklerim.
güncel Önemli Başlıklar