bugün

halka açık alanda sevişmek okuldan yanlış biriyle sevişmektir bence. bu sevişgenler aaa bak kanka anlattığım kız şuydu muhabbetinde gösterilen olabilirler. erkekler ve erkek arkadaşı bol olan kızlar bilir zaten (Kim kiminle nası gibi...)muhabbetleri. akılları başlarına gelir umarım. benim arkadaşlar biraz p.ç sanırım ki kampüste sevişenler halka açık bi alanda sevişiyo gibi oluyorlar. Tabi fark bir tarafın haberinin olmaması.
ortada yapılmaması gereken ama herkesin yapmak için can attığı bişeydir. (bkz: fantazi)
marmaris'te gecenin ilerleyen saatlerinde çok olağan bir olay olarak nitelendirilen, bazen arkadaşların aktivitesini bozmamak için yürüdüğünüz yolu değiştirten, sevgilisi olmayan adama fena koyan olay.
(#806244)
akabinde (bkz: öpüsen cifte ayar veren teyze) *
çevresi ve çapı büyük bir fantazidir. arada (bkz: imesh), (bkz: ares)gibi (bkz: p2p)zımbırtılarına girerseniz bu başlığın üzerinden çoktan geçmiş, işini halletmiş, mazbatısını alıp nete düşmüş bu tür videoları bulabilirsiniz.
(bkz: olan var olmayan var)
crank adlı filmde en baba şekli görülebilecek durum.
heyecanın birkaç kat daha fazla olmasına neden olacak sevişmedir ve * deli mutluluk vermesi muhtemeldir... yada etraftakilere ibneliğine de yapılıyor olabilir...
savaşmaktan iyidir ulu orta sevişmek.****
malı meydana cıkarmaktır.
bir arama motorunda aratmak için anahtar kelimeler public sex'dir.
tehlikelidir. (bkz: orayı yıkarlar)
kapalı alanda bile deliler gibi utanan kadınları bir de halka açık alanda bafilemeyi istemek deliliktir lan.. karanlıkta sevişmekten dolayı iki yıldır seviştiğim kızın kukusunu bile göremedim daha ben.. türkiye'de olmaz o iş hacı..
(bkz: kabahatler kanunu)
yancılara davet çıkarmaktır.
yürek isteyen bir olaydır. bu konuda tepki almamak için kapalı mekanda sevişmek olağandır.
bunu genelde hayvanlar yapar.
bunlar çok ayıp şeyler tabi.
Kültür din ahlak hepsini geçin adam az utanır la.
Tepkilere karşı ya size ne amk size neee dedirten olay. Size ne kardeşim önüne bak yürü geç. Gerçi kime ne anlatıyorum siktimin ülkesinde ramazanda sigara içeni dövmeyi bile meşru görüyorlar. Ben görsem sikimde olmuyor hatta rahatsız etmemek için uzak geçiyorum ve başka şeylerle ilgileniyorum o esnada. Bende seviştim parklarda bahçelerde. Çok güzel oluyor emin olun açık hava mis.
Bizim buralarda public olacak is degil. Publicten sakininiz.
Sevgilinize sarılmak, öpüp, koklamak ayrıdır. Sevişmek ayrı. Hiç kimsenin sevgilinizle aranızda olanlara bir şey demeye hakkı yok fakat halka açık alanlarda sevişme değil sevişme noktasına gelmek dahi hoş karşılanabilecek bir durum değil bana kalırsa.
Çünkü toplumda küçük çocuklar ve değerlere önem veren büyüklerimiz var.
kaynar suyla ayırmak icap eder.
Bize "insanların ibadetide kabahatide gizli olmalı" diye öğrettiler.
güncel Önemli Başlıklar