bugün

onbinlerce insanın katili esad muhaliflerini destekleyenin dinindendir büyük ihtimalle.
bu şakirtleri anlamak zor kardeşim.

esad ın söylediklerini yutarlar, kadının fotosuna takarlar.

http://www.haberler.com/h...taj-yapti-5134297-haberi/
ilgili kişinin chp'yi desteklediği hatırlanırsa normal karşılanması gereken fotoğraftır.
Sahibi ne ki kendisi ne olsun.
Tayyip in karşı olduğu herkesin götünü yalar bunlar.
spikerin çektirdiği bir fotoğrafı bir siyasi partiye mal etmek yanlıştır kanımca.
vakti zamanında esada kardeşim diyeni hatırlatan görsel.
göt kıllarını kızdırmış fotodur.

hüloğğğğğğ....
sen de onbinlerce kişinin katili öso'yu destekliyorsun.

oğlum şu ahmet davudoğlu projesinden vazgeçin.
kapat televizyonu anne seni de kandırıyorlar.
yaşar kurt
şişirilmeye çalışılan balondur.
(bkz: reklam kokan hareketler)
aslında skandal olmayan ama skandal olarak görenlerin nasıl bir yalakalık içinde olduğunu gösterir...

2 yıl önce tayyip erdoğan esad'la sarmaş dolaş iken şimdi kanlı kinli oldu.Esad aynı esad'dı.

türkiye cumhuriyeti başbakanı bunu yapmışken sen şu ismini türkiye'nin az buçuğunun tanıdığı spikeri mi kafaya takıyorsun?
her tv gibi taraflıdır. tabi yandaşlarınca objektif haber yapıyor olarak kabul görmüştür.
her daim devlet yalanlarına inanıp "bizim devletimize yanlışımız olmaz aga, polsimize askerimize her zaman yardım ederiz" diyen oksijen israflarının skandal diye nitelendirdiği fotoğraftır.

asıl skandal reyhanlı patlamasının el-kaide tarafından üstlenilmesi ve türkiye'yi tehdit etmesidir.

asıl skandal adana'da sarin gazı bulunmasıdır.

asıl skandal camide içki içtiler, türbanlı bacıma saldırdılar yalanlarına inanıp görüntüler nerde diye sormayı akıl edememektir.

asıl skandal bütün bu gelişmelere rağmen hala devletin yalanlarına inananların mallığına devam etmesidir.
''muhaliflerin öldürdükleri de eski mısır firavunlarıydı zaten amk'' diyesim geliyor fakat formatı sikerim diye korkuyorum fotoğraflarıdır.
şaşırtmamıştır. erdoğan camiye gidiyor diye, kiliseye gidecek potansiyel var bunlarda.
esad halkını katletmeden önce sayın başbakanla olan dostluğunu ısıtıp ısıtıp önümüze getiren maltorikleri ortaya çıkarmış fotoğraftır. şimdi sen tarkan'la kanka olsan adam yüzbinlerce insanı sarin gazıyla öldürse sen bu adamı sahiplenmeye devam edecek misin? işte hu sorunun cevabı senin mallık oranını ortaya çıkaracak. evet.
devletin bir emri ile istediği kişiyi terörist olarak yaftalayanların suriye devletinin teröristlerini kabullenmek istemediğini gösteren fotoğraftır aynı zamanda.

lan bizim devlet geziciler terörist diyince havada karada kapıyorsun ama başka devlet bunlar benim topraklarımdaki teröristler diyince yok onlar özgürlük savaşçısı diyorsun. nasıl olacak bu iş pampa? öldürdüğü adamın kalbini yiyen özgürlük savaşçısını sikeyim sana bişey olmasın.

abd ve diğerleri suriye işini diplomasi ile çözmeyi kabul ettiler hala esad derdindesiniz bi susun lan kaç kere göt olacaksınız?
ak götleri kızdıran fotoğraf. ehuehuehu çok komiksiniz olm lan. neymiş esad katliam yapmaya başlamış da neymiş yüzbinlerce insanın katiliymiş. öso karınca bile incitmedi zaten. hatta zaten esad ülkenin başında olduğu 10 küsür yıl boyunca her gün katliam yaptı. o ampül kafanızı az çalıştırında bi düşünün. 10 küsür yıllık iktidar boyunca hiç bir sorun yokken neden sadece son 2-3 yılda esad şeytan oldu? sadece biraz şu amerika tasmasından kurtulun sonra neye inanıyorsanız inanın sadece bunu istiyorum sizden. zor bi şey değil valla bak. *
bundan 3 sene evvel kardeşim diyerek fotoğraf çekilirken birşey yok şimdi mi sorun var.
Masum insanların üzerine kimyasal bomba atan esadı, hala savunan insan kılığına girmiş beyin fakiri yaratıklar var maalesef.

Başbakan ben artık ateistim dese hepiniz müslüman olursunuz siz böyle bir boksunuz işte.
gayet normal bir foto.
sıradan bir muhabire bok atanların google'a rte ve esad yazsınlar orada başbakan ile esadın tokalaşırken bile fotosu var. bakıp bakıp kaderlerine ağlasınlar biz nerede yanlış yaptık diye.
bazı sığırları gün yüzüne çıkaran fotoğraf. biz binlerce insanın katili esad'ı savununca insan kılığına girmiş beyin fakiri yaratıklar oluyoruz, onlar binlerce inanın katili öso'yu destekleyince adalet savunucusu oluyor.. erdoğan ateistim dese müslüman olurmuşuz. sende amerika domal dese kıllı götüne amerika bayrağının direğini sokarsın amk. sadece biraz beyin yokluğu başka bi şey değil bunlar.
(bkz: türkiye deki beşar esad yanlıları)

üzücü fotoğraftır. erdoğan çıkıp esad a 'kardeşim' dese bugün, bu kadın evinin duvarına ölen esma nın fotoğrafını asardı buna eminim.
esad Türkiyede her zaman kendine dost bulacaktır, düne kadar teyyip ile kardeşti, şimdi chp ile yarında mhp ile beraber olur. Dallas gibi olur.