bugün

verdiği last.fm linkine bakarak da bir mp3 manyağı olduğunu anladığım yazar.Zira mp3yukle.com 36. sıradadır
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=8447551
Almancası berbattır..Kendisi de bunun farkında olmasına rağmen tınmamaktadır. itiraf için (bkz: morgenfrueh84)
sabahın bu saati sözlükte napıyor, acaba yine ukte mi veriyor diye merak ettiğim yazar. *
ukte verme* konusunda aşmaya çalışmaktadır.
öncelikle verdigi ukteler, daha sonra ise güsel müzik zevkiyle dikkat çeken nesildaş yazar.*
bana bile entry yazan ikinci nesil yazar
benim de içinde bulunduğum bi kısım yazarı dallama diye nitelemiştir.
varsın olsun biz onu gene de seviyoruz...
(bkz: halit le konuştum ayarlar iyi)
(bkz: lord of the ukte)
hiçbir şey değil, ajan provokatördür kendisi. ironiden anlamayan nesle gayet aşinadır, bütün açık gediklerini bilir. ava çıktığında sazana niyetlenmez. sözlüğü fişlediğinden şüpheleniyorum.
kendimi uktelere verdigim dönem kulaklarını çınlattıgım yazar.* o bıkmak usanmak bilmeden verdigi ukteleri doldururken cok korktum bana kopyala yapıştırcı diyecek ama ben de ona gore yazdım tabi.* der mi? oyle bişey bilmiyorum ama bekliyorum gorupte mesaj atacak veya gammazlıyacak mı? diye.
sözlükte gerçek kişiliğini deli gibi merak ettiğim yazarlar listesinde 1 numarayı çeken yazar.
soyadına bakılarak kendisinden çekinilen yazar. *
yumuşak bileklere *sahip ukteci ; gelenek (sensin bilimsel) haline getirdiği, çiçekli hoş geldin karşılaması, gurur okşatan cinsten ! takipte fayda var (bkz: size arkadaş diyebilir miyim)
an itibari ile akp fanı olduğunu öğrenen yazar.

"akp rulazz man, rock stedy!"
zamanında büyük bir arastırmasını anlamayarak sacmaladıgım diğer yazılarına bakma zahmetini gösterdiğimde begendiğim arastırmacı gazeteci tadında yazar..
her gün uyumadan önce en az bir kaç saat odasındaki rte posterine bakıp huşu içinde öteki alemlere astral seyahatler düzenleyen uuser.
sözlükteki performansıyla tanıyanlarını şaşırtan,sözlüğü zaman kaybı olarak görmek yerine kendisine bir hobi olarak seçmiş,bunca uğraşı ve edindiği sevenleri sonucunda alkışı hak eden yazardır.
modifiye hakkında yapmış oldugumuz kısa muhabbetle bir anda kanımın ısındıgı, sevilesi yazar.
fake nick alıp kendi adına başlık açan yazarımsı.
allahtan sözlüğün cabbar cevval, kül yutmaz yazarları varda verdiler ağzının payını.
sözlükte yeni olmakla birlikte girilen hiç bir başlıkta entrysine rastlanmayan feyk soyismi gibi ayar verebiliyor mu diye düşüncelere sevk eden yazar.
(bkz: kaşınmak)
sozlukteki ezoterik orgutlenmeler ile olan karanlık ilişkileri sayesinde işlediği suç cezasız kalan uuser.

halen sözlükte barındırılması adalet yoksunu yönetimimizin yazarlara nasıl bir çifte standart uyguladığının kanıtıdır.

şüphesiz ki hesap günü yakındır.
hürriyet, musavvat, uhuvvet!
okuduğum nadir sözlük yazarlarından birisi. takdir ettim ben bu adamı.
mahlasımın altına tanım girerek sözlükteki başlık kirliliğine katkıda bulunmuş "yeni gelen yazara hoşgelmiş demek" eylemini temel anlamda üzerimde vucuda getrmiş ikinci nesil yazar-mış...

hoşgörmüş...