bugün

lanet popüler kültürümüzün başlar üzerine çıkarttığı bir garip herif. aslında bıraksalar adamı kendi haline, nede güzel işini görüyodu DELiKANLI; o sikimsonik saç tarzıyla, boktan şarkılarıyla ama çekemedik. tamam belki oynadığı Filmden tut şarkıya, ordan tipe, herşey falso ama biraz da kıskançlığımızdan çok yüklenmedik mi.

evet yüklendik... az bile yaptık amk, o saçlar ne la öyle bebe? yandan bok gibi ayırmış te allam yaa. *
incir reçelinin albüm tanıtım filmi olduğunu ve melankolik olduğunu düşünüyorum.
sonunda kim olduğunu öğrenmek için harekete geçtiğim şahıs.
meğer ki bi tür feridun düzağaç mı..
hatta daha fenası. böyle sevgilim olsa anında terk ederim. ne arabeskliktir yahu.
sonbahar adlı şarkıyı yaptığına pişmandır belkide. üstünden kaç ay, kaç mevsim geçti millet hala orda burda "derdi nedir bu sonbaharın" yazıyo. iyi güzel hoşta bi yerden sonra bokunu çıkarmamak lazım. ulan kış geldi millet hala sonbaharda takıldı kaldı.
cem adrian ile cidden beraber mi diye merak ettiren kişi.
konserini yarıda bırakıp çıktığım ergen avutucusu. ağır, loş, kalın ses tonu ve her zamanki tanımıyla o marjinal havalar falan ne kadar sıkıcı geliyor bilemezsiniz. ağzına vurası geliyor insanın. ben de mecbur kaldım gittim zaten çocuk avutuyordum.
(#14234414)
gereksiz bir adamdır.
12. round daki rocky gıbı şarkı söyleyen über duygusal çökmüş aşk adamı.
giderek ününü arttırmakta olan özgün bir sanatçıdır.
saçları falan az buçuk joker'i anımsatan sanatçı.
herkesin diline düşene kadar gayet sevdiğimiz sanatçı.

adamsa popüler kültürden uzaklaşıp kendi kitlesine geri döner.
en sevdiğim şarkıcı. en severek dinlediğim şarkısı ise; şey... hımmmm, neydi ya? bak, dilimin ucunda yemin ederim. alalalala neydi ya? incirli, reçelli bi' şeydi ama hatırlayamadım. neyse.
isyan adlı parçayı ne zaman dinlesem sanki susam sokağındaki kurbacık'ı dinliyorum gibi geliyor...

kurbacık: http://www.youtube.com/watch?v=fKywdgEfYxU

halil sezai:http://www.youtube.com/watch?v=ksk6zgOYha0
--spoiler--
merhaba, bir şey içmek ister misiniz?
ay ay ay... ay.. ayran
tamam halil abi, hemen getiriyorum!
--spoiler--
jolly jokerde 45 dk sonra konseri olan kişidir * *
incir Reçeli isimli filmde oynayan oyuncu ve müzisyen. filmi ve şarkıları çok duygulu, güzeldir.
Alkol satan şirketlerin, kar amaçlı ortaya çıkardığı bir adam. Adam şarkı söylediğinde istemsizce koşarak tekele gidiyorum.
zaytung onu da boş geçmemiştir.

http://www.zaytung.com/so...kadetay.asp?newsid=160472
şarkılar'da inlemesini, ağıt yakmaya çalışmasını ahmet kaya'dan öğrenmesi gereken.

söyle parçası iyi bir örnek olur. ''ay ay ay ayy, yanıyor ömrüm''
öyle değil böyle yapacaksın halil. o zaman belki müziğin bir şeye benzer.
hakkında 632 entry girilecek insan değil.
17-18 ocak 2012 günü bodrum mandalin barda konseri var bu amcanın. ortalama bi evin salonu kadar barın büyüklüğü. konser vermek için enteresan bi yer.
sanat ve sanatçı kelimesinden bi haber yazarların sanatçı diye adlandırdıkları popüler kültürün son ürünü.
Saçlarının neden bir kısmı uzarken diğer kısmının kısa kaldığını merak ettiğim insan. Yok abi yok , o saç ancak bir kısım uzarken diğer kısım sabit kalırsa öyle olur. O ne lan ?
yabancı şarkıcılar sürekli beybi ooh yeh falan derken bu adamın ahh demesine takanları anlamak güç.